BALIK

Hey Girl - - EN YENILER - DOĞUM GÜNÜ KIZI

DÜŞÜNCELI VE ZARIF

Bulunduğu ortamda zarafetiyle dikkat çeken, her daim düşünceli ve narin balık… Etrafındaki herkesi düşünüyor, kimseyi kırmamaya özen gösteriyorsun. Bütün sorunları çözemesen bile sevdiklerin için elinden gelenin en iyisini yapmaya ve onları mutlu etmeye çalışıyorsun. Senin bu düşünceli tavrın sayesinde herkes seni çok seviyor. Aşk hayatında, bu özelliğin yüzünden iyi niyetin biraz suistimal edilebilir. Nerede durman gerektiğini bilmelisin.

KARARSIZ

Fikirlerin çok değişken. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, anlık karar değiştiriyorsun. Etrafındaki herkesten kolayca etkilenebiliyorsun. Çevrendeki herkesten fikir al ama son sözü sen söyle. Unutma ki en kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir. Bir şeye odaklan ve gerisini düşünme. Bazen hatalar da büyümene ve ilerisi için daha doğru kararlar almana yardımcı olur.

DUYGUSAL VE HAYALPEREST

Hayal dünyanın ucu bucağı yok:) Bir işin önce hayalini kurarak gerçekleştirmeye başlarız. Düşündüklerinin gerçekleşmesi için çalıştığın sürece hayal aleminde takılmanın sakıncası yok:) Peki ya şu duygusallığın ve takıntılı halin ne olacak? Senin uykusuz kalıp saatlerce düşünmene sebep olan kişiler, belki de yaptıklarının farkında bile değildir. Bu durumda onların bilmeden yaptıkları şeyleri kendi kafanda kurgulayarak sadece kendini üzmüş olursun. Düşündüklerini açıkça söylemeyi dene.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.