FLAS. FLAS. FLAS.!

Ekin beyaz perdede:)

Hey Girl - - UNLULER - Hazırlayan Fatma Karaca

“Senden Bana Kalan” isimli film için kamera karşısına geçen Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ü sinemada izlememize henüz çok var. Ama kamera arkasında neler yaşandığını merak ediyorsan, doğru yerdesin:)

Yaz başında vizyona girmesi beklenen filmin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenmiş. Oyuncularla setten sonra da vakit geçiren yönetmen, Ekin ve Neslihan’ın yeteneklerini takdir ediyor!

Birbirine aşık iki sevgiliyi canlandıran yetenekli oyuncuların performansını görmek için heyecanla gün sayıyoruz! Fotoğrafları ne kadar etkileyici görünüyor değil mi?

Hem oyuncular hem yönetmen çekimleri saatlerce inceleyip istediklerini bulana kadar defalarca çekebiliyorlar. İki taraf da böyle titiz olunca ortaya harika bir iş çıkacağından eminiz:)

Küçük bir kasabada devam eden çekimlerde oyuncular ellerinden geleni yapıyorlar. “Benim Adım Gültepe” dizisinden beri ekranlarda göremediğimiz Ekin’i hepimiz çok özlemiştik. İlk sinema filmi projesiyle hasret biteceği için çok heyecanlıyız!

Hava soğuk olsa da onlar esprileri ve kahkahalarıyla ortamı ısıtmayı başarıyorlar:)

Çekimler Ayvalık’ta tam gaz devam ediyor. Yazlık yerde kış mevsiminin tadını çıkarıyorlar. Baksana Neslihan ne kadar üşümüş, sabahlık ggiymiş:)y ş)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.