Ünlü kankalar

Hey Girl - - ERKEKLER -

Taylor & Karlie

Taylor, 2012 yılında verdiği bir röportajda, ünlü model Karlie Kloss ile tanışıp beraber kurabiye pişirmeyi çok istediğini söylemişti. Güzel ikili, 2013 yılındaki Victoria’s Secret Fashion Show’da tanıştılar ve o zamandan beri çok yakın arkadaşlar.

Selena & Vanessa

ve Vanessa, 2012 yapımı “Spring Breakers” filmini çekerken tanışmışlardı. Filmde iki çok yakın dostu oynarken gerçek hayatta da yakınlaşan yetenekli güzeller, son üç yıldır hayli sıkı fıkılar. Sel: “Vanessa gibi tatlı biriyle arkadaş olmak çok kolay oldu” diyor.

Ashley & Shay

İkisi de birbirinden tatlı ve güzel olan bu yıldızlar, 2009 yılında “Pretty Little Liars” dizisinin başrollerine seçilince sette tanıştılar. Shay, Ashley’yi o kadar seviyor ki, onun için: “Görür görmez birbirimize kanımız kaynadı. Şu an kardeş gibiyiz” diyor.

Bella & Zendaya

Bu iki fıstık, Disney Channel’da başrolü paylaştıkları dizi “Shake It Up”ı çekerken kanka oldular. Dizinin seçmeleri sırasında tanışan ikili, 5 yılı aşkın bir süredir yakın dostlar. Zendaya, Bella için; “Aramızdaki bağ asla kopmaz” yorumunu yapıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.