parti yuvası!

Müziksiz yaşayamıyorlar, kızlara bayılıyorlar, gelip bizimle tanışmayı çok istiyorlar... İngiliz grup Room 94’u biraz sıkıştırdık, ağızlarından bir sürü laf aldık!

Hey Girl - - ERKEKLER - YAZı Arzu Dalyan

DEAN

TAM ADI: Dean Lemon DOĞUM TARIHI VE YERI: 19 Temmuz 1994/ Londra SEVDIKLERI: Müzik, pizza ve yaz mevsimi SEVMEDIKLERI: Yağmur ve kaba insanlar EN IYI ALIŞKANLIĞI: İnsanları güldürmek EN KÖTÜ ALIŞKANLIĞI: Burnuyla oynamak IDEAL KIZ TIPI: Eğlenceli kızlar EN SEVDIĞI MÜZISYEN/GRUP: Blink 182, All Time Low, The WeekEnd EN SEVDIĞI ŞARKI: “Good Girls” – 5SOS EN SEVDIĞI KIŞI: Annesi EN SEVDIĞI YEMEK: Pizza ve Spagetti Bolognese YAKIN GELECEKTEKI PLANLARI NELER? Dünyayı dolaşıp şarkılarını canlı söylemek TÜRKIYE’DEKI KIZLARA MESAJIN NEDIR? “Bence hepiniz toplanıp bizim müziğimiz eşliğinde pizza yemeli ve parti yapmalısınız!”

KIT

TAM ADI: Kit Tanton DOĞUM TARIHI/ YERI: 3 Ağustos 1992/Londra SEVDIKLERI: Müzik, kızlar ve kızlar:) SEVMEDIKLERI: Yağmur, sabahın erken saatleri ve yavaş yürüyen insanlar EN IYI ALIŞKANLIĞI: Turnede çoraplarını sık sık değiştirmek EN KÖTÜ ALIŞKANLIĞI: Genelde kirli tişörtle dolaşmak IDEAL KIZ TIPI: Onu güldüren ve yanında rahat hissedebileceği kızlar EN SEVDIĞI MÜZISYEN/GRUP: Blink 182, Bright Eyes, The Weekend EN SEVDIĞI ŞARKI: Bright Eyes’dan “First Day of My Life” EN SEVDIĞI KIŞI: Ailesi ve arkadaşları EN SEVDIĞI YEMEK: Çin yemekleri ve pizza YAKIN GELECEKTEKI PLANLARI NELER? Farklı ülkelerde konserler vermek ve grup arkadaşlarıyla müzik yapıp eğlenmeye devam etmek TÜRKIYE’DEKI KIZLARA MESAJIN NEDIR? “Bir gün muhakkak ülkenize gelip güzel Türk kızlarıyla tanışmak isterim. Not: Sevgilim yok:)”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.