Artık raconu o kesecek

Yeni projesi “Racon Ailem İçin” ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanan Hande Doğandemir’in diziyle ilgili merak edilenlerini masaya yatırdık!

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Fatma Karaca

Neseli. ve mütevazi bir kız…

Hande yine herkesi kendine hayran bıraktıracak bir karakteri canlandırıyor! Dizide Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Kenan Korman’ın kızı Yağmur karakterine hayat veriyor. Kenan Korman, adaletin her şeyden daha önemli olduğunu düşünüyor hatta bu yüzden ailesinin dağılmasına sebep oluyor. Bir gün ailesinin daha önemli olduğunu fark edip bu işlerden kopmaya çalıştığında ise düşmanları tarafından engelleniyor. Yağmur ise, mimarlık yapan akıllı, özgür, başarılı, duygusal bir karakter. Mütevazı, neşeli ve mahallesindeki herkesle arası çok iyi. Şimdiye kadar mücadele etmemiş ve insanlarla çatışmamış. Babası en güvendiği insan olduğundan onun için her şeyi yapabilecek kadar fedakar. Bu yüzden de babasını kaybetmemek için ona yardım etmeye çalışacak ve sonunda kendini karanlık, alışmadığı bir dünyada bulacak. Seçkin Özdemir de dizide Yağmur’un kardeşi Adnan’ı canlandırıyor. O da Yağmur gibi babasına yardım etmek için herkesi karşısına almaya hazır mücadeleci biri. Bakalım iki kardeş babaları için neler yapacak, ne maceralar yaşayacak:) Hande’yi hep aşık ve eğlenceli rollerde gördüğümüz için bu proje çok farklı olacak gibi görünüyor!

Güçlü bir yapım!

Bu ay içinde Atv’de başlayacak olan dizinin hem yapım ekibini hem de oyuncu kadrosunu çok güçlü isimler oluşturuyor. TMC’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin y yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin, hikaye yazarlığın nı ise Ahmet Ümit yapıyor. Dizide Hande’nin babası rolü lünde Mehmet Aslantuğ’u göreceğiz. Seçkin Özdemir, S Sarp Akkaya ve Barış Arduç da başrollerde karşımız za çıkacak isimlerden... Kadrosuyla dikkat çeken diz zinin afişlerine ve tanıtım filmlerine de bayıldık! Eee te tesadüf değil tabii, afiş tasarımlarını “Game Of Thron nes”, “Fifty Shades Of Grey” ve “True Blood” gibi düny yaca ünlü projelerde ismini duyuran Ali Aydın üstlenm miş. Her yönden çok emek harcanan ve özenle hazırla lanan dizinin başlamasını merakla bekliyoruz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.