5 adımda yıldızlığa

Favori oyuncu ve şarkıcılarımızdan Bridgit Mendler’ın yeni dizisi “Undateable” 17 Mart’ta başlıyor; bize de bu güzeli starlığa ulaştıran kariyer basamaklarına bakmak düşüyor…

Hey Girl - - ICINDEKILER - Yazı Arzu Dalyan

A ERLY Y LERI

Gamzeli sarışın Bridgit’in; Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez gibi birçok yıldızı keşfeden ve yetiştiren Disney’le tanışması 2009 yılında gerçekleşti. Başrolünde Jonas Brothers üyelerinin yer aldığı “Jonas” dizisinde bir bölüm rol alan fıstık, kısa süre sonra Selena Gomez ve David Henrie’nin dizisi “Waverly Büyücüleri”ne transfer oldu. Güzel oyuncu, dizide David Henrie’nin sevgilisini canlandırmıştı, üstelik de bir vampirdi! İyi kalpli ve sevecen bir vampir olan Juliet rolü ile Bridget’in ne kadar yetenekli olduğunu görmeyen kalmadı. Diziye ikinci sezonunda katılan sarışın, dizi bitene kadar ara ara görünmeye devam etti. Bu dizi, Bridgit’in kariyerindeki ilk büyük adım oldu ve ona Hollywood’daki ışıltılı hayatın kapılarını açtı.

IYI SANSLAR ARLIE

Bridgit’in başrolünde yer aldığı ilk dizi olan “İyi Şanslar Charlie” onu milyonlarca hayranı olan tam bir yıldıza dönüştürdü. Tatlı mı tatlı Duncan Ailesi’nin etrafında dönen dizi, sımsıcak ve eğlenceli hikayesiyle en sevdiğiniz diziler arasında sağlam bir yere sahip. Teddy, yani bizim Bridgit, bizler gibi sade bir hayat süren, normal bir lise öğrencisi. Aşk, ailevi meseleler, özgüven eksikliği gibi her gencin yaşadığı sorunlarla uğraşan Teddy, deneyimlerini video günlüklerine kaydediyor. Bu videoları, küçük kardeşi Charlie, ileride onun deneyimlerinden faydalanıp onun düştüğü hatalara düşmesin diye hazırlayan Teddy’nin hikayesi, hepimize aile olmanın ne demek olduğunu her bölümde yeniden hatırlatmıştı. LEMONADE O T 2011 yapımı Disney filmi “Lemonade Mouth”, aslında çok iyi insanlar olmalarına rağmen ufak tefek hataları yüzünden cezaya kalan beş öğrencinin hikayesi. Olivia, Mo, Charlie, Stella ve Wendell adındaki beş genç bir şekilde okul çıkışı cezaya kalırlar. Aynı sınıfta hapsolan gençler başta birbirlerine karşı önyargılı ve mesafelidirler. Ancak ilk etapta müzik üzerinden, daha sonraysa hayata karşı verdikleri benzer mücadeleler sayesinde çabuk bağ kurarlar. “Lemonade Mouth” adında bir müzik grubu kuran beşli, kısa sürede hem çok yakın arkadaş olurlar hem de büyük bir gruba dönüşürler. Eğlenceyi ve duygusallığı bir arada sunan film, eleştirmenlerden de izleyiciden de yüksek puan alan, cidden şahane bir gençlik filmi!

ELLO Y NAME IS…

“Lemonade Mouth”ta sesinin güzelliğine şahit olduğumuz Bridgit, filmden kısa süre sonra ilk albümü için anlaşma imzalayıp çalışmalara başlamıştı. Gamzeli güzelin ilk albümü “Hello My Name Is…” 2012’nin sonlarına doğru çıktı. Albümün çıkış şarkısı “Ready or Not” ve ardından gelen ikinci klip şarkısı ”Hurricane”, eğlenceli melodileri ve renkli videolarıyla çalma listelerimizden eksik olmaz oldu. Bridgit, albümdeki şarkıların hepsini kendisi yazdı. Anlayacağın çıtırımız hem çok iyi bir oyuncu, hem çok iyi bir şarkıcı, hem de çok iyi bir söz yazarı. İlk albümüne tam puan verdiğimiz yıldızın ikinci albümü için çalışmalara çoktan başladığı ve bu yıl içinde çıkarmayı planladığı söyleniyor. Beklemedeyiz!

UNDATEABLE

Yıl 2015 oldu, Bridgit de büyüdü, kendini geliştirdi ve çok daha büyük bir kanala, daha olgun bir diziye geçiş yaptı. Mart ayı içinde ikinci sezonu başlayacak olan komedi dizisi “Undateable”, bizim fıstığın yeni adresi. Dizinin ana karakteri, Danny adında ve 30’lu yaşlarında olan bir adam. Danny, ev arkadaşı Shannon evlenmeye karar verince yalnız kalır. O da kendine yeni bir ev arkadaşı bulur. Danny’nin yeni ev arkadaşı Justin ve Justin’in arkadaşları, Danny’nin hayatını çok daha renkli bir hale getirir. 17 Mart’ta ikinci sezonuyla ekranlara dönecek dizide Bridgit, Candace karakterine hayat verecek. Bridgit’in yeni rolü hakkında fazla bilgi verilmedi, yalnızca ana karakterlerden biri olacağını biliyoruz ve dizinin başlamasını dört gözle bekliyoruz;)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.