Hep birlikte hep en guzele

Hey Girl - - EDITO -

Sonunda nisan ayına geldik... Sınav derdi, soğuk hava, yağmur, çamur derken yaza doğru bir adım daha yaklaşıyoruz. Sonuçta yaz demek, tatil demek! Bu ay biz de içimizdeki sevincin kurbanı olduk ve sana doyamayacağın bir dergi hazırladık. Her bir sayfasında ayrı bir heyecan bulacağın bu sayıyı sana adarken Atamızın hepimize hediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na da adamayı bir borç biliyoruz.

Bu ay sayfalarımızda neler yok ki? Bir kere en büyük düşmanın aknelere savaş açtık. İçi dolu kendileri boş bu küçük canavarlardan kurtulman için gerekli tüm önlemleri aldık. Teknolojinin nimetlerinden faydalanman için 4G dünyasına adım attık ve zamanın gerisinde kalmaman için hayatının programını yükledik. Tabii ki sadece bununla da yetinmedik! Sarışın şeker Justin ile pişmanlıklara, Katy ile sırlara, Selena ile modaya, Taylor ile şarkılara, Ariana ile dizilere, Top 10 yakışıklılarla hayallere daldık.

Vizyondaki filmlerin gerisinde kalmadan “Kuralsız” olduk. Jennifer ile şarkılar söyleyip, Jessie ile konser heyecanını yaşadık. Biraz Rihanna ile takılıp kendimizi Taylor Lautner’ın yanında bulduk. Vine fenomenlerini mercek altına, Mode XL’i sorularımızla gözlem altına aldık. Yeri geldi yeni keşiflerle yeri geldi bulmacalarla seni eğlendirmek için elimizden geleni yaptık. Ve bu ay da her ay olduğu gibi çıktığın yanlış ya da doğru her yolda senin yanında adımlar atmaya devam ettik. Tökezlediğinde elinden tutmaya, yavaşladığında hızlandırmaya, vazgeçtiğinde tekrar ayağa kalkmana yardım etmeye çalıştık.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.