Muzaffer Kuytu

Hey Girl - - GÜZELLIK ALIŞVERIŞ -

Vine çekmeye nasıl başladın?

Merhamet dizisinde oynadığım zamanlar oyuncu koçumuz Vine çekmeyi önerdi. Benim de çok hoşuma gitti. Çok uzun bir süre sadece izleyiciydim, video çekmedim. Sonra neden bende aktif olup Vine çekmiyorum ki dedim ve böylece serüvenim başladı. İzleyenler Vine’larımı beğendikçe takipçi sayım arttı. Bir yıldan beri devam ediyorum.

İlk Vine’nını hatırlıyor musun?

Evet, profilimdeki ilk Vine, yaptığım bir dublajdı. Youtube’da fenomen olan bir videoyu seslendirmiştim.

Anne-baba taklidini çok güzel yapıyorsun? Vine’larında yaşananlar aynı zamanda gerçek hayatında da yaşadığın olaylar mı?

Evet, mizah yapmaya anne ve babamı gözlemleyip onların hareketlerini yorumlamakla başladım. Annelerin klasik tepkileri, babaların bilinen hareketle- ri vardır. Ben de onları biraz daha mizahi bir dil de aktardım.

Vine gibi bir sosyal ağda yer almanın size katkıları oluyor mu?

Tabii ki. Kendimizi göstermek için harika bir uygulama Vine. İnsanlar tarafından daha çok tanınıyorsun, yeteneğinin farkına varılıyor. Reklam ve diziler için kendine şans yaratmış oluyorsun. Benim zaten Vine’dan önce de oyunculuk geçmişim vardı. Vine bir nevi daha çok ünlenmemi, tanınmamı sağladı.

Vine dışında hangi projeler de yer aldın?

‘Merhamet’ ve ‘Arka Sokaklar’da oynadım. Onların dışında yaklaşık üç tane reklam filminde yer aldım.

Vine’da çekecek konularını nasıl buluyorsun? Nelerden ilham alıyorsun?

Aslında yayınladığım şeylerin hemen hepsi yaşadığım olaylar. Annemi tak- lit ettiysem o annemle yaşadığım gerçek bir diyalogdur. Babaannemi canlandırdıysam o babaannemle yaşadığım bir andır. Ben sanırım ailemden ilham alıyorum. Belki de bu yüzden yaptıklarım beğeniliyor. Herkesin bir parça da olsa hayatında yaşadığı olayları güldürerek yansıtıyorum.

Vine dışında nelerle uğraşıyorsun?

Spor yapıyorum, okula gidiyorum. Kendime ve arkadaşlarıma vakit arıyorum. Aynı zamanda ailemle olmayı da çok seven biriyim. O yüzden olabildiğince çok ailemleyim. Onlar bana çok destek veriyor, yanımda olduklarını her zaman hissettiriyorlar. Ben de onların desteği ile daha çok kendime güveniyorum. Hayallerimi gerçekleştirmek konusunda daha emin adımlarla ilerliyorum.

Bu kadar beğenilmek ve takip edilmek sende ego yaratıyor mu?

Hayır, çünkü biliyorum ki egosu olan in-

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.