Ariana’dan SON HABERLER!

Yetenekli oyuncu ve şarkıcı Ariana’dan son dakika haberleri kaçırma!

Hey Girl - - UNLULER - Yazı Fatma Karaca

Ariana Grande, “Sam&Cat”den sonra yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor. “Scream Queens” isimli korku komedi dizisinin her sezonunda farklı bir konu işlenecek ve sezonların birbirleriyle bağlantısı olmayacak. Önümüzdeki aylarda başlayacak dizinin ilk sezon konusu bir üniversite kampüsünde işlenen seri cinayetleri ele alacak. İlk sezonun oyuncuları arasında kimler yok ki! Ariana’nın yanı sıra Emma Roberts, Lea Michele ve Nick Jonas da kadroda. “Glee” ve “American Horror Story” dizisinin yapımcılarından çıkan proje oldukça merak uyandırıyor değil mi? Eğer o projeleri sevdiysen ve Ariana’yı özlediysen bu diziyi kaçırma:) Katy Perry, Taylor Swift, Selena Gomez, Lady Gaga derken bir bakmışız parfüm çıkarmayan tek ünlü Ariana Grande kalmış! Ta- biib boş durur mu o da hemen kolları sıvayıpy çalışmalara başlamış:) Luxe adlı firmaylam anlaşma yapan Ariana, yakında bir parfümp çıkaracağını duyurdu. Üstelik parfümününf içinde sevdiği her şeyin olacağının da söyledi. Acaba kokusu nasıl olacak, testt etmek için sabırsızlanıyoruz:) “Sam&Cat”“dizisinin bitişi hepimizi üzmüştü.m O halde diziyle ilgili son sorularır cevaplayan Ariana ve Jennette’ye kulakla ver:)

İki çıtıra başrol oynamak nasıl bir his d diye soruyoruz Ariana: “Heyecan verici! B Bu küçüklüğümden beri hayalimdi. Hep N Nickelodeon’da olmak istedim:)” diyor, J Jennette ise: “Nickelodeon da benimle b büyüyen bir kanal oldu. Şimdi geri dönüp o zamanlara ve şimdiye bakmak çok çılg gınca. Muhtemelen aynı şeyi söyleyen birç çok kişi vardır” diyerek yanıtlıyor.

Sette neler olabilir? diye meraklanırk ken Jennette başına gelen talihsiz bir olay yı paylaşıyor: “Benim odam farklı kişiler ta tarafından üç kez tuvalet kağıtlarıyla dağ ğıtıldı. Artık onları bulmak benim görevim o oldu! Telefon ekranımdaki fotoğraflarım mın değiştirilmesini ve diğer garip şeyler ri saymıyorum bile” diyor, üzüldük doğrus su:) Ariana ise böyle bir durumla hiç karş şılaşmamış, bu yüzden şanslı olduğunu it itiraf ediyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.