KoC .

Hey Girl - - ERKEKLER -

SOSYAL VE DIŞA DÖNÜK

Aktif, neşeli, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye bayılan, eğlencenin dozunu biraz kaçıran Koç… Girdiğin her ortamda kolayca arkadaş bulabiliyorsun. Senin programın hep dolu, mutlaka oyalanacak bir şeyler yapıyor, zamanını verimli geçiriyorsun. Gezip tozmaya ayırdığın bu vakti biraz da derslerine ayırsan iyi edersin:) Tabii bu arada masraflarını kısarak bütçe yönetimi yapmayı da öğrenebilirsin.

TUTTUĞUNU KOPARAN

Aklına koyduğun ne varsa yapmadan işin ucunu bırakmıyorsun. Bir konuda hırs yaptın mı rakiplerin yandı demektir:) Tuttuğunu koparan bu kararlı tavrın senin başarı merdivenlerini tırmanmanda yardımcı olacaktır. Fakat sen yine de çok hırslı olmamaya çalış. Çünkü fazla hırs da yarardan çok zarar getirir ve seni takıntılı biri yapar. Bazen başarılı olamadığında da edindiğin tecrübeden dolayı mutlu olmayı bilmesin:)

DÜRÜST VE GIRIŞIMCI

Fikirlerini açıkça söylemekten çekinmiyorsun. Sabırsız ve aceleci bir kişiliğin var. Bu durum başına bazen olmadık işler açıyor, azıcık beklemeyi öğrensen nasıl olur acaba:) Bunun yanı sıra özgüvenin daima yüksek ve yeni girişimlerde bulunmaktan korkmuyor, bir şey yapılacaksa ilk başta sen atılım yapıyorsun. Bu yüzden sizin grupta lider pozisyonundasın, herkese yol gösteriyorsun:) Bunun dozunu kaçırıp onları bir şeylere zorlamadığın sürece popüler olmaya devam edeceksin prenses!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.