Test ettik, onayladık!

Hey Girl - - EDITO -

Okul bittiğine göre bir ödülü hak ettiğini düşündük ve sana hediyelerin en güzelini hazırladık. Bu tatilde canın hiç sıkılmayacak çünkü testlerimizle istersen hoşlandığın çocuğun falına bakacak, istersen arkadaşlarınla iddiaya girecek, istersen ilerde hangi müzik grubuna ait olacağını keşfedeceksin.

Hayal dünyanda gezintiye çıkacak, belki Justin ile bir yerde karşılaşma umudun var mı ona bakacak, A mı, B mi yoksa C mi diye düşünürken en iyi arkadaşının kim olduğuna belki sen bile şaşıracaksın. Tam 50 adet testin yer aldığı bu dergiyi bütün yaz boyunca elinden bırakamayacak tatile bile yanında götüreceksin. Tarot falıyla geleceğini düşünürken, moda ikonunla gezintiye en trendy halinle çıkacak, en sevdiğin şarkıyı yeniden keşfedeceksin. Ailenle geçirdiğin zamanın kıymetini bir kez daha öğrenirken, ünlüler dünyasının karmaşasında kendi ilham meleğini bulmanın mutluluğunu yaşayacaksın.

Okul bitti diye sınavlar da bitmedi! Bakalım Yıldızlar Sınavı nasıl geçecek? Bol yıldızlı “Pekiyi” almak için çabalayacak geçemezsen “Zayıf” almanın üzüntüsünü yaşayacaksın. Ama bir sonraki teste geçerek bu üzüntünü yenecek yaz için hangi ayakkabıyı seçeceğine karar verirken aşk ölçer ile hoşlandığın çocuk hakkında daha fazla bilgi edineceksin.

Haydi ne duruyorsun testler seni bekliyor. Evet mi, hayır mı? Hangi şık? Ne zaman ya da nerede? Cevapları ver, sonuçları bul ve yaz tatilinin keyfini doya doya çıkar!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.