PTAVLA! usu kur

Hey Girl - - ERKEKLER - Yazı Fatma Karaca

Plajda gözlerini alamadığın yakışıklıyı tavlayıp macera dolu bir yaz aşkına yelken açmaya ne dersin? Cevabın “Evet” ise haydi durma, taktikleri uygula.

Sabah saatleri…

Erkekler genelde sabah saatlerinde biraz huysuz olurlar. Onların bu düşük modu, huysuz halleri konuşmak ve tanışmak için hiç doğru bir zaman olmadığını gösterir. Hatta çok hoşlandığın birinden bu saatlerde soğuyabilirsin bile. Ona biraz zaman ver, yüzüp açılsın ve en önemlisi yemek yesin. Daha sonra harekete geçersin:) Sabah sularında, onunla fazla iletişime geçmeden sadece dikkatini çekmeye çalış. Denize ya da havuza farklı şekillerde atlayıp atletik hareketler yapabilirsin. Tabii bunu fazla abartmamaya dikkat et, gösteride değilsin ne de olsa:) Bunlara ilave olarak yakışıklıyla göz teması kurmayı ihmal etme. Arada kaçamak gülücükler de atabilirsin!

Akşam saatleri…

İşte bu saatler artık onunla konuşup “Ben de buradayım” demek ve pusu kurduğun yerden çıkıp avına yaklaşmak için en doğru zaman! Eğer öğlen ve sabah yaptığın artistik hareketler ve türlü dikkat çekme hamleleri istediğin etkiyi yaratıp senle konuşmasını sağlamadıysa, son kozunu oynamalısın. “Voleybol oynamak için eksiğimiz var, katılmak ister misin? Arkadaşım fazla çerez almış siz de yemek ister misiniz?” gibi bahanelerle onunla konuşup size katılmasını sağlayabilirsin. Böylelikle

Öğle saatleri…

Erkeklerin yavaş yavaş açılıp kendilerine gelmeye başladıkları zaman dilimi… Ne de olsa yemek yemiş, uykusunu da almıştır:) Eğer plaja bu saatlerde geliyorsa, bil ki seninki uykusuna ve keyfine düşkün biri. Onu fazla zorlamamaya dikkat et! Bizim yakışıklıyla harekete geçmek için gözünü bir an olsun ondan ayırma. Hatta senin bakamadığın zamanlarda da kankalarından birine bu önemli görevi vermeyi unutma. O yemek yemeye giderken, dondurma ya da su alırken sen de arkadaşlarınla birlikte o tarafa doğru yönelmelisin:) Belki şarj ya da telefon kulaklığını isteme bahanesiyle yavaş yavaş iletişime geçebilirsin. sohbetiniz koyulaşınca akşam birlikte bir program yapabilirsiniz. En etkili yöntemlerden biri ise “Bizim şarjımız kalmadı, bir fotoğrafımızı çekebilir misin?” diyerek onun telefonuyla fotoğraf çektirmek. Bu sayede o fotoğrafı sana atarken numarasını da öğrenmiş olacaksın ve teşekkür amaçlı bir sohbet başlatıp uzun uzun konuşabileceksin. NOT: Tabii bunların hepsi sadece bir öneri, asıl mesele sende bitiyor! Yaratıcılığına güveniyoruz, haydi bakalım bu maçı al:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.