sakin gec kalma!

Hey Girl - - EDITO - nyildiz@doganburda.com

Neye mi geç kalmayacaksın? Tabii ki yaz mevsiminin bu son ayının tadını çıkarmaya! Buna nereden ve nasıl başlayacağını bilmediğin için üzülmek yerine sayfalarımızı çevirmeye başladıkça ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Çünkü okulların açılmasına bir ay kaldı ve ne yaparsan yap bir daha bu yaza geri dönemeyeceksin. Belki tatili, belki denizi, belki yeni edindiğin dostlukları özleyecek, yaz aşkını unutamayacaksın! O yüzden ne yaparsan yap, geç kalma! Gez, toz, eğlen, oku, öğren! Hatta dans et, film seyret, kahkahalar at! Hiç görmediğin yerleri görmeye, hiç yapmadığın şeyleri yapmaya çalış! Çünkü bu yaz senin!

Sana diyoruz da biz yapmadık mı sanıyorsun! Seninle bu son kalan ayın tadını çıkarmak için kolları sıvadık! Nerelere gitmedik ki! Justin’i tatilde yakalarken, Selena ile selfie çektik. Demi’nin yeni albüm partisinde dans ederken Carly ile bol bol muhabbet ettik. Ha bir de unutmadan, Bella ile aşk konusunda biraz dertleştik. Shawn ile konuşup, Spiderman’in ağlarına isteyerek takıldık. Kerem sosyal medyada ne yapmış şöyle bir baktık, 1D ile sosyal sorumluluk projelerine katıldık. Oradan oraya koşuştururken hep sen eğlen istedik.

Bu arada Heygirl’ün en güzel kızlarından birini seçmeyi de unutmadık. Heygirl&Molped Kapak Kızı Yarışması elemelerinde öyle çok zorlandık ki... Birbirinden güzel okuyucularımız arasından 15 kişiyi zar zor olsa da seçtik. İçlerinden biri çok yakında kapak kızımız olacak. Bakalım sen de onu bizim kadar beğenecek misin? Bu arada Sempati Güzelimizi seçmek için de geç kalmış sayılmazsın. İnternet sitemize girerek güzellerimizi daha yakından tanıyabilir, beğendiğin adaya oy vererek seçilmesine sen de yardımcı olabilirsin.

Biz bu kadar şey yaptık! Bakalım sen yaptıklarımızı beğenecek misin? Bize kaç puan vereceksin? Sosyal medyada bizi takip ederken attığın mesajlardan yola çıktığımızı unutma ve bizi hem dergimizden hem de internetten takip etmeye devam et Heygirl Kızı! Haydi tembellik yapma ve başla okumaya! Bekliyoruz ve seni çok seviyoruz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.