BaSak

Hey Girl - - ASTRO -

HIRSLI, DETAYCI, PES ETMEYEN, İDEALİST BAŞAK…

Kafana koyduğunu yapmadan, çıktığın yoldan asla geri dönmüyorsun. “Yapamam, bilmiyorum” gibi cümleler senin lügatında yok. Bilmesen de araştıran, yapmaya çalışan birisin. Bu özelliğinle herkesin takdirini kazanıyor, sana verilen görevleri layıkıyla yerine getiriyorsun. Kariyerinde çok başarılı olacağına dair şüphemiz yok!

NAZİK VE HASSAS YAPIN

Çok güçlü ve her şeyi halledebilecek bir duruşun var. Çevrendeki kimseye alınıp kırılmasan da seni en çok sevdiklerin kırıyor. Onlara karşı çok hassas ve fedakarsın. Onların en küçük davranışında kırılıp surat asabiliyorsun. Bu özelliğin zaman zaman çekilmez bir boyuta ulaşsa da senden vazgeçemiyorlar. Çünkü zarif ve çekici yapın sayesinde herkesi etkilemeyi başarıyorsun!

TİTİZ VE ZOR

Her konuda çok titiz ve detaycısın. Kıyafetine zor karar veriyor, bir işi yapmaya günler öncesinden başlıyor ama son dakika bitirip veriyorsun. Çünkü her şeyi gözden geçirip “Acaba ekleyebileceğim bir şeyler var mı ya da şunu da bir deneyeyim” diye düşünüyorsun. Daha rahat ol, akışına bırak. Kendini bu kadar yıpratmana ne lüzum var:)?

Zendaya Coleman

1 Eylül

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.