SEMPATIK BIR ÇITIR

Hey Girl - - MODA -

Bu ayki blogger köşemizin konuğu 24 yaşında bir çıtır: Carrie Harwood! Londra’da yaşayan Carrie, bloğunu 17 yaşındayken açmış. Önceleri içini dökmek için online bir günlük olarak kullanmış. Daha sonra giydiklerini, güzellik sırlarını ve seyahat ettiği yerleri de paylaşmaya başlamış. Bu sayede onun bloğunda işine yarayan pek çok şeyi bulabilirsin. Yves Saint Laurent, Kenzo, Nina Ricci, Chloe, Louis Vuitton, Barbour gibi pek çok markayla çalışan yetenekli çıtırın bloğunu her gün binlerce kişi ziyaret ediyor ve Instagram’da 100 binden fazla takipçisi var. Sevimli ve abartısız bir tarzı olan blogger’ı keşfetmek için wishwishwish. net’i tıklayabilirsin. Üstelik onu Instagram’da takip etmek istiyorsan; @wishwishwish adıyla aratabilirsin!

3 Tulum tek parça olduğu için, ne giyileceğine karar verilemediğinde ilk akla gelen şey oluyor. Hızlıca bir tulum giyip çıkabilirsin. Ayrıca kombinini sırt çantasıyla tamamlarsan oldukça trendy görünebilirsin!

4 Saçlarına her gün denemediğin şekiller vermek için Carrie’den kopya

çekebilirsin.

5 Bu sezon uzun hırkalar çok revaçta olacak. Sen de yetenekli blogger gibi kışa hazırlık için bol bol uzun hırka edinebilirsin.

2

Maske, güzelliğin için vazgeçilmez bir ritüel olmalı. Blogger’ımız evde kendi kendine hazırlayabileceğin pratik maske

tarifleri de veriyor!

1 Hafta sonları da kolej kızı havasında takılabilirsin! İhtiyacın olan parçalar; mini etek ve şirin bir gömlek:)

Gerisi şıklığına kalmış!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.