3silahşörl er

Üç tane sarışın çıtırı beraber takılırken hayal etsene. Harika görünüyorlar, değil mi? Bu hayal çoktan gerçekleşti bile. Geçtiğimiz gün Justin Bieber ve Niall Horan, Cody Simpson’ın evinde bir araya geldi. Neler yaptılar merak ediyor musun, okumaya baş

Hey Girl - - GUZELLIK - Yazı İdil Altunışık

KANKALAR ŞARKI SÖYLEDİ

Geçen aylarda Justin Bieber ve Cody Simpson bir düete imza atmış, herkes tarafından çok beğenilmişti. “Home To Mama” isimli parça, müzik listelerinin bir numarasından haftalarca inmedi. Bu defa şarkıyı Niall ile birlikte seslendiren ikili oldukça eğlendiklerini SnapChat hesaplarına yükledikleri videolarla bize göstermiş oldu. Henüz şarkıyı tam olarak üçlüden dinleme fırsatımız olmasa da belki bu çok yakında gelecek bir düetin habercisidir! Cody’nin aynı zaman da Selena Gomez’in de çok yakın arkadaşı olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Justin Bieber bunu sorun etmiyor olmalı ki Cody ile kankalığına son vermeyi bir kez olsun düşünmemiş. Ne dersin belki Cody çöpçatanlığa soyunur ve JB ile Sel’in arasındaki buzları eritir. İyi olmaz mı sence de? Üstelik eski aşıklar iki hafta önce bir havuz partisinde sohbet ederken kameralara yakalandı. Hem de söylenenlere göre kahkahaları tüm alanı çınlattı. Tekrar bir araya gelecekleri düşünülen çifti barıştıran Cody olsa, hiç de fena olmaz. Kankalık gücü!

HER BİRİ YENİ BİR MACERADA

Cody Simpson’ın çiçeği burnunda albümü “Free” en çok satanlar listesinden hala inmedi. Kayıt şirketini değiştiren ve “Artık özgürüm, o yüzden albümümün ismi de “Free” diye konuşan yakışıklı biraz tatili hakketti gibi görünüyor. Justin Bieber, efsane parçalarla yeri göğü inlete inlete müzik piyasasına geliyor. Bir aydır heyecanla beklediğimiz single’ı “What Do You Mean?” şimdiden müzik listelerinin birincisi. Yeni albüme geri sayım yapan Kanadalı Bieber, hiç durmadan arı gibi çalışıyor. Vııızz vızzz. 1D, Zayn’siz çıkardığı ilk single’ın başarısıyla gazı aldı, yolunda gidiyor. Yeni albümleri çıkmak üzere olan yakışıklılar, bu aralar biraz mola vermiş gibi. Özel hayatlarına ve ailelerine vakit ayırmak için memleketlerine dönen çocuklar yeni başlayacakları tur için enerji topluyor.

niall

cody

justin

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.