5SOS’a tatil YOK!

Tatil yapmayanınız var mı? Calum, Ashton, Michael ve Luke’un ellerini havada görür gibiyiz. Bizim çılgın çocuklar bu aralar çok yoğun. Yeni albüm ise kapıda!

Hey Girl - - GUZELLIK - Yazı İdil Altunışık

YEPYENİ

Her videoları birbirinden eğlenceli olan 5SOS’un “She’s Kinda Hot” klibi için uzun zamandır beklemedeydik. Klip yayınlandığı gün binlerce kez tıklandı ve çocuklar bir kez daha bizi kendilerine aşık ettiler. Videoda yine eğlenceli bir tema izleyen 5SOS üyeleri, beklediğimize değdiğini kanıtlamış oldu. Çocuklar yeni albümlerinin son hazırlıklarını sürdürürken biz “She’s Kinda Hot”ın üzerimizdeki etkisinden kurtulmaya çalışıyorduk. Tam kurtulduk derken ateşimizi körükleyecek yeni bir şarkı ile bizi tekrar heyecanlandırdılar. “Fly Away” şarkısı geçenlerde yayınladı! Hala dinlemediysen bilgisayarına koş ve kulaklıklarını tak. Bu şarkıya bayılacaksın! Bu arada geçen gün çocuklar resmi Twitter hesaplarından yüreğimizi hoplatan bir haber paylaştılar. “Yeni bir albümümüz var! Nihayet size, ‘Sounds Good Feels Good’ın her yerde 23 Ekim’de yayınlanacağını söyleyebildiğimiz çok mutluyuz.” İkinci stüdyo albümleri yoldayken bizi şimdiden heyecan bastı.

ÖDÜL TÖRENİ

Geçen hafta gerçekleşen ve neredeyse yıldız geçidine dönüşen, Teen Choice Awards’da bizim çocuklar da vardı! Üstelik yeni şarkıları “She’s Kinda Hot”ı söylerek canlı performans sergilediler. Salonu alkış seline çevirseler de yakışıklılar, gelen tepkilerden oldukça memnun olduklarını sosyal medya hesaplarından bizlerle paylaştılar. Ancak aklımız Michael ve Calum’da kalmadı değil. Ödül töreninden önce yoğun tempodan dolayı hastalanan ve kırmızı halıda iğnelerle ayakta duran ikili, ağrılarına rağmen gülümsemeyi yüzlerinden hiç eksik etmediler. Kötü haberse bizimkiler geceden elleri boş ayrıldılar. Aday oldukları tüm dallardaki ödülleri One Direction’a kaptıran 5SOS, bu duruma hiç de üzülmüş gözükmüyor. 1D’nin geçtiğimiz ay verdiği röportajda söyledikleri gibi onlar kardeş gruplar, tatlı bir rekabet dışında birbirlerini asla kıskanmazlar:) Üstelik Harry, bir röportajda; “Eğer bir gün grubumuz dağılırsa yerimizi kesinlikle 5SOS’a teslim ederiz. Onlar en iyisi” demiş. Ayy, ne tatlı!

Tık! Tık! Tık! Yeni şarkılarını dinlemek için

www.heygirl.com.tr’yi tıkla!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.