ÇOK . GIZLI

Hey Girl - - GUZELLIK -

Grubun muzibi Riker, aşırı makyaj yapan kızları çok yapay buluyormuş. Onun için ideal olan sadece kırmızı bir ruj sürüp randevuya gelen kızlarmış. Ross ise kendisi olabilen kızlardan hoşlanıyormuş. “Benim için dış görünüşten çok kişilik önemli. Yanında doğal olabilmeyim, bunu da anca o doğalsa yapabilirim” diyor. Ross’un yanında tamamen kendin olmalısın yoksa hiç şansın kalmaz:)

Grubun yakışıklılarından Rocky, çekim için gittikleri fotoğraf stüdyosunda bile uyuyabiliyormuş. “Uykum varsa nerede olduğumu asla umursamam, bir yere kıvrılır ve kendimi uykunun tatlı kollarına teslim ederim.” Diyen Rocky çok tatlı değil mi? Kendini bizim tatlı kollarımıza bırakmaya ne dersin Rocky:)

Rydel’in konserlerde şarkı söylerken yaptığı kıvrak hareketleri fark etmeyenimiz yoktur herhalde. Bunun nedenini öğrenmek ister misin? Rydel profesyonel bir dansçı da ondan! Hatta bir ara dans dersleri bile vermiş!

Grup kendi şarkılarını kendileri yazıyor. Öyle ki bazı şarkılarının besteleri bile onlara aitmiş. Lynch ailesi bir harika değil mi sence de!

Rocky’nin herkes bir müzik dâhisi olduğunu söylüyor. Grubun olmazsa olmazı oymuş çünkü şarkıları onun elinden geçmedikçe kusursuz olmuyormuş.

Ross bir adrenalin tutkunu! Setlerden ve stüdyodan vakit bulduğu zamanlar kendini doğaya atıyor ve ekstrim sporlar yapmaya bayılıyormuş!

Riker ve Rydel bir dizinin çok büyük hayranları olduklarını iddia ediyor. Hangi dizi mi? “The Vampire Diaries” tabii ki. Hatta Rydel sıkı bir Damon Salvotere aşığıymış.

Lynch ailesinin en küçüğü Ryland, grubun konserlerinde DJ performansı sergiliyor. Yani kalabalığı coşturmak onun görevi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.