ONU ARAMALI MISIN

Hey Girl - - YENI -

Şimdi değil

Öncelikle heyecanını kontrol etmen gerekiyor. Bu utangaçlıkla onu ararsan, yıllar boyunca unutamayacağın kötü bir anın olabilir, kekelemekten konuşamayabilirsin:) Bu yüzden biraz daha beklemende ve hislerini kontrol etmende fayda var. Onunla konuşurken fazla heyecanlanıyorsan yanında mutlaka bir arkadaşın olsun. Böylece sen de zaman kazanır, söyleyeceklerini düşünerek konuşursun. Eğer karşılıklı diyaloglarınız iyi giderse aramayı düşünebilirsin:)

Kalbini dinle

Şu an çok kararsız, ortada bir yerdesin. Aradığında ya da mesaj attığında ondan umduğun gibi bir tepki alamamak seni çok korkutuyor. Seninle ilgilenmeyip kestirip atacağı korkusuyla telefonu yavaşça elinden bırakıyorsun. Ama bu göze alınmayacak kadar büyük bir risk değil fıstık, ülkeyi kurtarmaya çalışmıyorsun, daha rahat olmalısın:) Cool bir mesaj at, ama üzerine çok düşmemeye dikkat et.

En doğru zaman:)

Siz zaten flört etmeye başlamışsınız:) Telefonla ya da birbirinizin paylaşımlarına yorum yaparak hep iletişim halinde kalmayı başarmışsınız. Ama ikinizde inat ediyor, ilk adımı karşı taraftan bekliyorsunuz. Böyle yaptıkça birbirinizle konuşamadan sıkılacaksınız, bizden söylemesi:) Belki karşındaki yakışıklı fazla utangaçtır ve kızlarla tam olarak nasıl iletişime geçeceğini bilmiyordur. Bu durumda iş sana düşüyor. Haydi bakalım, daha fazla vakit kaybetme şimdi onu aramanın tam zamanı!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.