Sonunda geldi!

Hey Girl - - EDITO -

Okullar açıldı, açılmadı, yağmur yağdı, yağmadı derken sonunda sonbaharın en güzel aylarından biri olan ekim geldi. Hafif serinleten havası, düşen yağmur damlacıkları ve sararan yapraklarıyla geldi. Yanında ise mis gibi bir havanın yanında belki yeni bir okulu, belki yeni kankaları, belki yeni aşkları getirdi.

Biz de ekime layık bir dergi hazırlayalım dedik ve onunla birlikte hayatımıza girecek yeni filmlerden ilham aldık, yeni albümleri dinledik, yeni dizilere yetiştik. Aklımızdaki tüm soru işaretleri için ünlüler dünyasına doğru yola koyulduk. Çıktığımız bu yoldan çabuk dönmemek, biraz para biriktirmek için tasarruf yollarını araştırdık. Selena, Taylor ve Demi’ni dostluklarını gözlem altına aldık. Yolda biraz mola verip Justin’in yeni albüm çılgınlığına göz attık, bizim çocuklara yani 1D’ye neden ayrılma kararı aldıklarını sorarken acaba daha mı iyi olacak diye düşünmeden de edemedik. Bu arada aşkın yeni dizisi “Kiralık Aşk” setine uğradık, “Güneşin Kızları” ile takıldık ve “Mayıs Kraliçesi” ile yeniliklerden haberdar olduk.

Bu arada yolculuğumuz öyle hemen bitmedi. Öncelikle Dylan’ı o kadar özlemiştik ki yeni filmi “Labirent: Alev Deneyleri”ni mercek altına alırken Ross’un bilinmeyen sırlarını çözdük. Bu ay biraz eğlence biraz dinlenmece yanında derslerin yeni heyecanlarıyla yine dopdolu bir dergi hazırladık.

Biz her sayfasını hazırlarken çok eğlendik. Umarız sen de çok ama çok eğlenirsin. Her sayfayı çevirdiğinde en yakın dostun olduğumuzu hatırlar, bizi okurken sanki günlüğünü de okuyormuş gibi hissedersin.

nyildiz@doganburda.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.