TERAZI

Hey Girl - - ASTRO -

DETAYCI, SAKIN, NEŞELI VE ÇALIŞKAN TERAZI…

Pratik ve sakinsin. Konuşmalarınla, yazılarınla ve azminle herkesi kendine hayran bırakıyorsun. Pek çok insanın gözünden kaçırdığı detayları sen her zaman fark ediyorsun. Ama bazen de sırf bu detaylar yüzünden olayları bütün olarak göremeyebiliyorsun. Bu yüzden yaptığın işler de kusursuz. Zekan sayesinde girdiğin ortamlarda bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyorsun.

KARARSIZLIĞIN

Hemen her konuda ilk başta verdiğin bir karar var ve bu değişmez gibi gelse de mutlaka sonrasında kararsızlık yaşıyorsun. Bu huyun seni oldukça yoruyor. Verdiğin kararın doğruluğuna kendini ikna etmen için, önüne bakmalı ve kendine güvenmeyi öğrenmelisin. Yoksa ufukta görünen fırsatları da kaçırabilirsin, bizden söylemesi:)

ADALETLI VE MÜCADELECI

Sen haksızlıklara gelemeyen, adaletli bir kızsın. Herkese kendine davranılmasını istediğin gibi davranıyor, bu özelliğin sayesinde kolayca arkadaş ediniyorsun. Aynı zamanda savaşçı bir ruhun var. Seni üzen ve hayatında sıkıntı yaratan olaylar için savaşmaktan asla çekinmiyorsun. Böyle olduğun sürece hiçbir zorluğun seni yıldıramayacağını bilmelisin, seni tebrik ediyoruz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.