ZEVKLI VE YARATICI

Hey Girl - - BLOG DÜNYASI -

Bu ay blogger köşemizde bizi kendisine hayran bırakan zevkli mi zevkli bir o kadar da gizemli bir çıtır var: Julie Sarinana! Gizemli dedik çünkü, gerçekten onunla ilgili bilgi bulmak çok zor. Yetenekli blogger “Sincerely Jules” adını verdiği bloğunu 2009 yılında açmış. Birçok dergide köşe yazmış, ödül almış. Üstelik kendi markasını da yaratmış. Julie’nin web sitesi her ay milyonlarca tık alıyor. Eğer merak edersen Blog’undan alışveriş sekmesine tıklayıp çıtırın tasarımlarını görebilirsin. Üstelik Instagram’daki takipçi sayısı da 2.8 milyon! Paylaştığı her fotoğraf en az 50 bin beğeni alıyor. Eee, bu kadar zevkli ve güzel olunca beğenilmesi çok normal tabii. Sen de onu sincerelyjules.com’dan takip edebilir, Instagram’da sincerelyjules adıyla aratıp inceleyebilirsin.

Rengarenk sweatshirt’lerin bu kış her kombinde olacağını söylemiş miydik? Sen de Julie gibi renkli bir sweatshirt edinmeyi unutma.

3

4

Kamuflaj desen, pantolonlarda, gömleklerde, bluzlarda… Kısacası her yerde! Siyahla kombinlendiğinde çok yakıştığını söylemeden de

edemiyoruz:)

Oversize paltolar ve boyfirend jean’lerin uyumu tartışılamaz! Sen de hafta sonu kaçamaklarında mutlaka denemelisin.

5

2 Bu kış yine dizleri yırtık siyah pantolonlar çok moda. Üstelik paçalarını kendin kesip daha casual bir görünüm

yakalayabilirsin.

1 Çizgili tişörtler

hala çok trendy! Julie gibi hafta sonu

kombininde kullanabilirsin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.