Heycanli

Hey Girl - - ICINDEKILER - Hazirlayan Idil Altunisik

TAYLOR’A MOLA

Şu sıralar en gözde isimler arasında olan, müzik dünyasının çalışkan arısı Taylor Swift biraz yorulmuş anlaşılan. Son albümü "1989" ve yoğun turne temposundan kendine vakit ayıramadığı söyleyen Tay, ünlü müzik dergisi NME’ye kapak oldu. 26 yaşındaki güzel şarkıcı kariyeri ve gelecek planları hakkında kısa bir röportaj yaparken: “Bir süre mola vermeyi düşünüyorum. Yıllardır aralıksız çalışıyorum. Tabii ki bundan şikayetçi değilim ancak benim de dinlenmeye ihtiyacım var. Yani, millet kendinizi şimdiden hazırlayın çünkü bir süre buralarda olmayabilirim. Arkadaşlarımla takılmak, kafamı dinlemek ve biraz da normal biri olmak istiyorum. O yüzden turnem bittikten sonra kendime vakit ayıracağım. Gerçekten bunu yapmak istiyorum. Tabii ki geri döneceğim ama ne zaman bilmiyorum. Sanırım kendimi hazır hissettiğimde” dedi. Bu haber bizi üzmedi desek yalan olur ama biraz dinlenmek güzeller güzeli Taylor’ın da hakkı, öyle değil mi?

EFSANE DÜET

One Direction’dan ayrıldıktan sonra kariyerine tam gaz solo devam eden Zayn’ın birçok ünlü ile düet yapacağı dedikodusu şu sıralar gündemden hiç inmiyor. Instagram hesabını geçen aya kadar aktif kullanmayan Zayn’ın çeşitli ünlü yıldızları aynı anda takibe alması ise bu dedikoduların tuzu biberi oldu. Henüz Zayn bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da ünlü müzik şirketi RCA Records bize koskocaman bir sinyal verdi. Müzik şirketinin kendi Twitter hesabından attığı tweet heyecandan kalbini uçuracak cinsten. “Zayn Malik ve Miley Cyrus! Birlikte yeterince tehlikeliler mi?” yazan RCA Records, kıyametin kopmasına neden oldu. Hayranlar saniyeler içinde tweet’in milyonlarca retweet almasına sebep olurken ikilinin düet yapıp yapmayacağı konusu hala netleşmedi.

İTİRAF ETTİ

Selena Gomez, yeni yayınlanan "Revival" albümünün dışında bir bomba daha patlattı. Okuduklarına inanamayacaksın ama aslında Selena, geçen yıl yakalandığı Lupus hastalığının ardından beklemek yerine bir an önce harekete geçmeyi tercih etmiş ve kemoterapi görmeye başlamış. Hastalığı hakkında Billboard dergisine konuşan Selena: “Lupus denilen hastalıkla boğuşuyordum ancak insanlar ısrarla benim depresyona girdiğimi söyledi. Felç olma riskim vardı ve tedavi görmeyi kabul ettim. Bunu saklamamın nedeni ise, hayranlarımın üzülmesini istemememdi. Onları korumaya çalışırken üzülen taraf ben oldum sanırım” dedi. Ona geçmiş olsun diyor ve her zaman yanında olduğumuzu söylüyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.