Kasim ajandam

Sergiler, konserler, en renkli aktivite ve mekanlar seni bekler! Ajandana not etmeyi unutma, eğlenceyi kaçırma!

Hey Girl - - ERKEKLER - Hazırlayan İpek Koşan Yazışma adresi ikosan@doganburda.com

1 Paz.

Bugün sevdiğin birine sürpriz yapmak ister misin? Tatlımo’nun rengarenk meyve sepetlerinden yardım alabilirsin.. Çikolatalı meyve sepeti Lezzeto, çikolata kaplı meyvelerle güzel bir sürpriz seçeneği.

4 Çar.

Pasta kursuna gitmek ister misin? 7 Kasım’da saat 10.30 ile 17.00 saatleri arasında Le Cordon Bleu’da gerçekleşecek olan Temel Fransız Pastacılık dersinde, tart, mus ve fondant gibi klasik lezzetleri özel teknikleriyle öğrenebileceksin.

5 Per.

Bugün Kevin Jonas’ın doğum günü! Nice mutlu yıllara Kevin!

6 Cu.

Bugün Emma Stone’in doğum günü! Nice güzel yıllara tatlı kız:)

7 Cts.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 13. Yılında, müzikal çocuk oyunu olan “Karlar Ülkesi”ni Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak sergiliyor.

8 Paz.

“Bir Delinin Hatıra Defteri” oyununu izledin mi? Eğer hala izlemediysen bugün saat 15.30’da Ankara 50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro’da sahneleniyor. Kaçırma deriz. Bilet için, mybilet.com’a tıkla!

10 Sa.

Bugün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü. Onu anmayı unutmayalım.

14 Cts.

Mutfakta harikalar yaratmaya ne dersin? Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleştirilecek olan Etler ve Pişirme Teknikleri workshop’unda et pişirme yöntemleriyle ilgili her şeyi öğrenebilirsin. Saat 10.00’da hazır ol.

18 Çar.

Enrico Macias, Türkiye’ye geliyor. “Zingarella”, “La Guitare”, “Aie Aie Aie” gibi şarkılarla akıllara kazınan sanatçıyı saat 21.00’da Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde izleyebilirsin.

19 Per.

Türkiye’de “Keman’ı Ağlatan Adam” olarak da bilinen Fars asıllı Farid Farjad bu akşam Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’ne geliyor. Kaçırmayalım!

20 Cu.

Gökhan Tepe şarkıları sever misin? O halde bu akşam saat 22.00’da Jolly Joker İstanbul’da ol:)

21 Cts.

Budapeşte Gypsy Senfoni Orkestrası bugün saat 21.00’da İstanbul Ülker Sports Arena’da. Macar melodilerini kaçırma!

22 Paz.

Frankie İstanbul’da canlı müzik geceleri başlıyor. Bu akşam Dj Suat Ateşdağlı, 8 Kasım’da Alpay, 22 Kasım’da ise Yeşim Salkım var.

24 Sa.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! Öğretmenini tebrik etmeyi unutma:)

26 Per.

Yellow Claw, “Blood for Mercy Tour” kapsamında 26 Kasım’da İstanbul Maslak Arena’da yeni albümü, muhteşem müziği ve yüksek enerjisi ile sahne alıyor.

27 Cu.

“Güzel ve Çirkin” (“Beauty and the Beast”) dünya turnesi kapsamında 26-29 Kasım tarihleri arasında ilk kez Ankara Congresium’da. Biletler tixbox.com.tr’de.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.