Akrep

Hey Girl - - ASTRO -

Kibarlığıyla asaletini gösteren, sinirlendiğinde kırıp döken, her şeye rağmen dengesini kaybetmeyen sevimli ve zeki Akrep…

Haksızlıklara gelemeyen, adaletli bir kızsın. Herkese kendine davranılmasını istediğin gibi davranıyor, bu özelliğin sayesinde kolayca arkadaş ediniyorsun. Aynı zamanda savaşçı bir ruhun var. Seni üzen ve hayatında sıkıntı yaratan olaylar için savaşmaktan asla çekinmiyorsun.

ÇEKICILIĞIN

Senin hem arkadaşların hem de hoşlandığın kişiler tarafından sevilmenin en önemli sebebi iletişim kurma yeteneğin! Kankalarınla sizin evde toplanıp dedikodu yapmaktan çok mutlu oluyorsun, ama bazı sınırların var. Çok yakın olmadığın insanlarla bu tarzda muhabbetlere girmekten pek hoşlanmıyorsun. O yüzden insanlar kendilerini sana sevdirmek için bir süre uğraşıyorlar. Hoşlandığın kişiyle de muhabbetin dozunu çok iyi ayarlıyorsun. Sıkılmak bir yana seninle saatlerce sohbet edebilirler.

CESARETIN

Aşık olduğunda senin için tüm dünya tozpembe oluyor. Kendinde her şeyi yapabilecek gücü buluyorsun ve pes etmek nedir bilmiyorsun. O kadar cesur davranıyorsun ki senin mutlu olmanı kimse engelleyemez, her şeye meydan okuyabilirsin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.