Yine mi büyüdük!

Hey Girl - - EDITO - nyildiz@doganburda.com

Aralık ayı olunca “koskoca bir yılı nasıl geride bıraktık” telaşını sen de yaşamaz mısın? Bana hep olur. Sanki koskoca bir yıl geçmiş ve son dakika sınava çalışır gibi hiçbir şey yapmamış hissederim. Bu nedenle de yılın bu son ayına yapamadığım her şeyi sığdırmaya çalışırım. Bu ay ayrıca doğduğum ay olduğu için de çok değerlidir benim için. Belki bir yaş daha büyümenin belki de kışa doğru ilk adımları atmanın heyecanı vardır içimde...

Bu ay senin de aynı heyecanları yaşamanı istedik ve yine dopdolu bir dergiyle karşına çıktık. Bir kere sana harika bir hediye hazırladık. Odanın duvarlarını süsleyeceğin rengarenk takvimimizle hem eğlenceli bir yıl geçirmeni hem de verdiğin mesajlarla arkadaşlarını güldürmeni istedik. Ama hediyelerimiz bununla bitmedi! Bir de çok özel bir ekimiz var. Son yıllarda Kore gruplarına hayranlığını gerek sosyal medyada gerekse yazdığın maillerle anlattığın için önce sana teşekkür ediyor sonra da CNBLUE ekimizle isteklerini gerçekleştirdiğimiz için mutlu oluyoruz. Evet, yanlış duymadın dopdolu ekimizle bizim çocuklar hakkında her şeyi öğrenebilir posterlerle odanı süsleyebilirsin.

Sürprizlerimiz sadece hediyelerle de sınırlı değil. Her sayfasında şaşırman, sevinmen hatta bazen düşünmen için hazırladığımız konular ilgini çekecek, emin olabilirsin. Bir kere Selena ile defileye gidip, Justin ile yeni şarkılar söylemeyi, 1D ile ilgili dedikodu yapmayı kim istemez ki? Ayrıca yeni yıla Katy ile hazırlanmak gibisi var mı?

Anlayacağın bu ayı bol hediyeli, bol sürprizli, bol dedikodulu ve bol müzikli geçirmen için sana harika bir dergi hazırladık! Haydi ne duruyorsun, çevir sayfaları göster Heygirl kızını!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.