Yep yeni bir sayfa

Hey Girl - - NEWS - nyildiz@doganburda.com

2 015’i uğurladık ve 2016’ya kafamızda yeni hayaller, yeni başlangıçlarla girdik. Bazılarımız okuldaki notlarıyla ilgili önemli kararlar alırken bazılarımız arkadaşlıklarını yeniden gözden geçirecek, belki hoşlandığı çocuktan vazgeçecek belki de dinlediği müzik türünü değiştirecek. Fakat ne olursa olsun Heygirl Kızı olmaktan vazgeçmeyerek bu sayımızda hazırladıklarımızı her ay olduğu gibi pür dikkat okuyacak:)

Bu nedenle yepyeni bir sayfa derken aslında boş bir sayfadan bahsetmiyorum. Her bir sayfası dopdolu bir sayfadan bahsediyorum. Senin de beklediğin bu değil mi şirin kız? Sevdiğin bir müziği dinlemek, hoşlandığın yakışıklıyı bu sayfada görmek, senin çıtır kızın tarzını kapmak... Aradığın tüm bunlar yepyeni sayfanda seni bekliyor olacak.

Ayrıca bu ay yeni bir ay olmanın yanında tatilin de ayı. Ocak ayı sonuna doğru gireceğin tatilde evde keyifli vakit geçirmen için de sayfalarımız seni bekliyor. Canın sıkılırsa test çözer, canın isterse odanı değiştirir, canın çekerse lezzetli tariflerden tadarsın. Ama ne olursa olsun okumaktan, yeni bir şeyler öğrenmekten, şarkı söylemekten, film izlemekten de vazgeçmezsin.

Sonuçta sen bir Heygirl Kızı’sın. Biraz asi, biraz uysal, biraz sevecen, biraz da hayalperestsin. Sevdiğin ünlüyü görünce çığlık atabilir, hoşlandığın çocuğu görünce utanabilir, ama ne olursa olsun kankalarından ayrılmazsın. Çünkü sen arkadaşlığın ne olduğunu bilirsin.

Yılın bu yepyeni ayında okuyacak, öğrenecek, sevinecek bazen biraz da üzüleceksin. Ama ne olursa olsun geçen yıl olduğu gibi bu yıl da derginin yanında olduğunu hep bilecek ve sayfaları çevirmeye devam edeceksin:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.