Taze çıktılar!

Dergi okumayı seviyorsan viyorsan bu dergilere göz atmayı atmayıa ihmal etme!

Hey Girl - - EDITO -

Türkiye’nin Starları

Biliyoruz uzun zamandır bekliyordun ve işte sonunda beklediğine değdi. Türkiye’nin Starları raflardaki yerini aldı ve seni bekliyor! En sevdiğin Türk ünlülerden oluşan sayfaları ile elinden düşürmeyeceğin dergimizin hediyesi ise tam 50 poster ve 200 sticker. Evet, yanlış duymadın. Heygirl kızı olarak istediğini yaptık ve senden gelen mesajları da dikkate alarak harika bir dergi hazırladık. Ünlülerin son haberlerinden, filmlerine ve dizilerine kadar her şeyi bulabileceğin bu dergide yok yok! Haydi ne duruyorsun tükenmeden al, Türkiye’nin Starları’nı kaçırma!

BLUE jean

Yeniliğe hazır mısın? 1987 yılında yayın hayatına atılan BLUE jean, Ocak 2016 sayısından itibaren bambaşka bir formatta yoluna devam ediyor. İlk sayısındaki kapak konusu ise Star Wars efsanesi. Dergide ayrıca dizi, plak, CD, kitap ve mekan tanıtım sayfaları da bulunuyor. Ocak sayısının konuk yazar kadrosunda Cansel Elçin, Özge Gürel, Elif Key, Murat Saraçoğlu, Gonca Vuslateri, Yekta Kopan, Feridun Düzağaç, Oben Budak, Hakan Bıçakçı, Tuna Kiremitçi, Ercan Mehmet Erdem ve Vedat Özdemiroğlu gibi tanınmış isimler var.

Auto SHOW

Arabaları çok seven babana yeni bir haber verebilirsin. Türkiye’nin lider otomobil dergisi Auto SHOW, yeni yıla, yenilenmiş olarak giriyor. Dergi, , 1 Ocak tarihinden itibaren aylık olarak okurlarının karşısınaa çıkacak. Ayrıca bundan sonra, otomobil dünyasıyla bağlantılı life style haberlere de yer verilecek. Gezi rotaları, restoranlar, oteller, bundan böyle derginin içeriğinde kendine yer bulacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.