“AŞK” aldı buraları

Hey Girl - - EDITO -

Kızlar biliyorum Şubat gibisi yok! Neden mi? Bir kere sömestir tatilinin en güzel günleri bu aya gelir. İkincisi de her yeri bir aşk heyecanı sarar. Bazıları sevdiceğine ne alsam diye düşünür durur, bazıları benim neden sevgilim yok diye üzülür, bazıları da hoşlandığı yakışıklıyla bu günü bahane edeceğim diye heyecanlanır. Ama sonuç ne olursa olsun bu ay kalplerle dolu bir aydır.

Biz de kalplerimizi sayfalarımıza serdik ve sana aşk kokulu sayfalar hazırladık. Zaten yazacak o kadar çok şey vardı ki... Nereden başlayacağımızı biz bile şaşırdık! Justin’in önce kankam, sonra sevgilim dediği Hailey ile mi başlasak, Taylor ile Calvin aşkında evlilik çanları mı çalıyor desek yoksa Bella ile Gregg’in aşkına doğru yola mı çıksak bir türlü karar veremedik. Biz de çareyi tüm bu aşkları sayfalarımızda toplamakta bulduk.

Bu arada kızkardeşlerin sırlarından başladık, Kardashian’lardan çıktık. Harry ile Kendall’ı yakaladık, Rihanna ile tanıştık. 2NE1 kızlarını biz de senin kadar çok sevdik ve Dara’yı moda merceğine aldık. Birazdan giyim kuşamdan bahsedip ünlü dizilerin yeni sezonlarını izledik. Ayrıca çok sevdiğini bildiğimiz Grier kardeşlerin arasına girdik. Dedikodu yapmadık sanma; Justin ile bizim 5SOS çocukları bir kapıştı sorma! Ama merak etme konuyu senin için araştırdık ve aralarındaki küslüğün bitmesi için biz de senin gibi meraklandık.

Bitti mi sanıyorsun? O zaman yanlıyorsun çünkü çok sevdiğini bildiğimiz Vlogger Merve Özkaynak ile hem dedikodu hem de makyaj yaptık. Aşk kartlarını 1D ile çekerken “Neden seninle çıkmıyor?” diye merak ediyorsan cevabı bulduk! Heyecanlandın değil mi? O zaman başla okumaya

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.