Yak ın Bella Thorne

Güzel oyuncu Bella Thorne, bu ay radarımıza takılan isim oldu. Nerelerde gezdiğini, neler yaptığını merak ediyorsan hemen okumaya başla!

Hey Girl - - YAK IN TAKIP - Hazırlayan Öznur Nizam

Oyuncu değil, adeta bir moda ikonu… Giydiği şık kıyafetlerle tarzını çok iyi yansıtıyor, hayranlarının nefesini kesiyor. Bella, çiçekli eteğinin üzerine tercih ettiği sade gömleğiyle olgun bir stil yakalamış. Sen de etek ve gömlek kombinasyonuyla aynı şıklığı elde edebilirsin! Sokaklarda tek başına görmeye alışık olduğumuz Bella, bu kez bizi şaşırtarak bir arkadaşıyla kameralara yakalandı. Hem de arkadaşı en az onun kadar ünlü bir isim olan Patrick Schwarzenegger’den başkası değildi. Anlaşılan ikili koyu bir muhabbetin tam ortasındalar!

¨ Güzel yıldız kendine yeni arkadaşlar edinmiş gibi duruyor. Katıldığı galada kameralara poz veren Bella, bir yandan da animasyon filminin karakterlerine sarılıyor. Kimin daha tatlı olduğuna karar veremedik doğrusu! Bir şov programına katılan Bella Thorne, sarı kazağıyla tüm ilgiyi üzerine çekti. Eteğinin ve gömleğinin uyumuna renk katan ünlü yıldız çok güzel görünüyordu. Ayak tırnaklarına sürdüğü ojeler ise dikkat çekiciydi. Ellerine kırmızı sürmesine rağmen ayak tırnaklarında yeşili tercih etmişti! Ünlü yıldız kocaman poşeti, koluna taktığı çantalarıyla sokaklarda turluyor. Çok yorulmuş gibi dursa da hiç mola vermiyor, alışverişe tam gaz devam ediyor. Düşüp bayılmadan önce biraz oturup soluklansa iyi olacak:)

¨ Bella, günlük koşuşturmacanın içinde yemek molası vermeye pek fırsat bulamıyor anlaşılan. O kadar yoğun ki oturup ağız tadıyla yemek yiyemiyor. Vakti ancak bir büfeden sosisli almaya yetiyor! Bella Thorne, katıldığı bir galada yıldızlar gibi parlıyor. Üstelik bu kez yalnız da değil. Baksana, ona eşlik eden ablası Dani ile beraber kameralara

¨

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.