Yaz gelsin!

Hey Girl - - EDITO - nyildiz@doganburda.com

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlayınca eminim içinden ne ders çalışmak ne de okula gitmek geliyordur. Ama üzülme çok az kaldı Heygirl Kızı. Bu günler de geçecek ve yakında tatil gelecek. Biraz daha dişini sıkmalı, derslerine çok çalışıp bu yazın tadını sonuna kadar çıkarmalısın.

Madem sen bu kadar sıkıldın, madem artık yaz gelsin diye tutturmaya başladın, biz senin içini havalardan önce ısıtalım istedik. Biraz eğlenmen için elimizden geleni yaptık. Önce seni bir gezintiye çıkaralım dedik ve düğünsüz gezme olur mu diye düşünüp, Miley ile Liam’ı evlendirdik. Düşünsene Miley gelinlik içinde ne de güzel olur. Liam ise tam bir prens gibi görünürdü değil mi? Peki düğüne kimler gelirdi? Bizce Katy en güzel kıyafetlerini giyerdi, Rihanna belki de aşkını koluna takardı, Zayn ise yeni albümünden birkaç parça patlatırdı. Tabii Selena’sız da olmaz. Kankası Taylor ile hiçbir yerde ayrılmayan Selena, aşk dedikoduları yapar belki de piste çıkıp göbek atardı:)

Düğünden çıkıp parklara çıkıp biraz hava al istedik ve bahar kitaplarını okurken parkta çocuğunu gezdiren taze baba Louis ile bizim 1D çocuklarını yakalarsın belki dedik... Gülme ama biraz eğlenmek senin de hakkın değil mi? Bu eğlenceli sayımızda Disney karakterlerinin ikizini bulurken biz çok güldük umarız sen de bizim kadar çok kahkaha atarsın!

Biraz da gündemi takip edelim derken ünlüler ne yiyor, ne içiyor, nerede geziyor araştırdık. Hande’nin güzellik formülünü bulup, Demi’nin güzelliğinden özel hayatına derin bir yolculuğa çıktık. Bu arada kankan senden hoşlanıyor mu? Hangi ünlü ile daha iyi arkadaş olursun hepsini çözmen için hep yanında olduk.

Bu sayımızı baharın gülücükleri olsun diye hazırladık. Umarım her sayfada yüzünde bir gülümseme bazen de bir kahkaha olur. Her günün bir öncekinden daha güzel daha eğlenceli geçer. Ve bu ay bizimle birlikte senin için de unutulmaz olur!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.