Yazı Fatma Karaca

Hey Girl - - BLOG DÜNYASI -

Hem organik, hem de hayvanlar üzerinde test yapmayan Moshos Garden yüzde 100 yerli üretim bir marka. 2013 yılında organik pazara giren Moshos Garden, sadece cilt bakım ürünleri üretiyor. Ürünlerinde GDO tohumu kullanılarak elde edilmiş bitki yer almıyor, renklendirici ve parfüm içermiyor. En önemlisi de kullanılan bitkiler kendi anavatanından temin ediliyor. Diğer markalardan pek çok yönüyle sıyrılan Moshos Garden’ın cilt bakım ürünlerini deneyebilirsin:)

Taze direkt özel soğutmalı arabasıyla her yere sipariş gönderebilen bir site. Ürünler tek bir yerden alınmıyor. Kendi markalarının yanı sıra başka markalara da yer verebiliyorlar. Örneğin, etler Boğazköy Çiftliği’nden yumurtalar Bursa’dan geliyor. İnternetten markayı inceleyebilirsin:)

Ankara’da oturanlar arasında oldukça popüler bir yer. Farklı yörelerden çaylar, kuruyemişler, baharatlar, sebzeler bulabilirsin.

City Farm’ın kozmetikten, yiyeceğe kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazesi var. İstinyepark’taki mağazayı ziyaret edebilir ya da internetten sipariş verebilirsin.

Burası tam sana göre! Neden mi? Çünkü organik bitter çikolatayı en kolay burada bulabilirsin:) Beyoğlu’nda bulunan bu küçük dükkanda çok fazla seçenek yok. Yoğurt, bal, pekmez, kozmetik ürünler ve ta Endonezya’dan gelen kahve çeşitlerini bulabilirsin.

Türkiye’nin sertifikalı ilk meyve suyu markası. Elite Natural’in Organik serisi. Nar, vişne, karadut, Kalecik Karası üzüm, kayısı, zencefilli elma, Ege otları ilaveli domates ve portakal-havuç-elma suyu olmak üzere 8 çeşitten oluşuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.