Ruhunu baharla snap’le

Hey Girl - - EDITO -

Su sıralar en çok yaptığın şey ne? Dur, tahmin edeyim! Havalar ısındıkça evden çıkmaya başladığına göre, gördüğün güzel şeyleri ölümsüzleştirmek. Mesela arkadaşlarınla gittiğin açık alandaki bir cafe’de manzarayı çekip, Snapchat’te paylaşmak, en sevdiğin kankanla arkanda deniz görülecek şekilde selfie çekmek. Sonra bunu Instagram’daki en güzel filtreyle herkese göstermek!

İşte bahar bu demek değil midir? Evden dışarıya doğru adım atmak, okuldaki derslerin ağırlığını hafta sonu hafifletmek, biraz eğlenmek, biraz gülmek, en sevdiğin şarkıları avazın çıktığı kadar bağıra bağıra söylemek. Bazen bisiklete binmek, bazen ailenle açık havada yürüyüşler yapmak! Evet, güzel kız biliyoruz senin için de arkadaşların için de bu demek!

Biz de baharın ruhuna yakışır bir dergiyle sana “merhaba” demek istedik. Bu ayın güzelliğine yakışır şekilde en son çıkan albümleri seninle paylaştık. Bu arada Shawn’ın yeni albümünün haberini bizim kadar sen de heyecanla beklemiyor muydun? En sevdiklerimizden olan Kesha’ya neler olduğunu araştırdık. Bu sefer ünlü aşıkların aşklarından değil ayrılıklarından ilham aldık. Ayrılık acısını onlar gibi yenmeyi öğrendik, bizim gibi onların da nasıl büyüdüğünü gördük, Miley ile Liam’ın tekrar canlanan aşklarıyla ise durup, düşündük.

Bizim gibi Snapchat’i kullanmayı artık bir alışkanlık edinen ünlülerin en güzel anlarını sayfalarımıza taşıdık. Joe ve Zayn arasındaki benzerliği çözerken, Union J ile 1D çocuklarını karşılaştırdık.

Biliyoruz sivilce sorunu şu an senin için sınav stresinden bile daha önemli. Patlatsan olmuyor, patlatmasan güzel durmuyor. Bunu bildiğimiz için sorunun çözümünü uzmanlarına sorduk ve sana dopdolu bir dosya hazırladık.

Sana en güzel hediyemizi ise hazırladığımız Saç&Makyaj Dergisi ile vermek istedik. Youtube’un prenseslerine senin için ulaştık ve merak ettiğin güzellik sorularına onlarla cevap bulduk.

Sana yine her sayfası dopdolu bir dergi hazırlarken biz çok eğlendik. Umarız sen de bizim kadar eğlenirsin!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.