PARTININ SEN OL YILDIZI MEZUNİYETTEN ÖNCE

Mezuniyetin yıldızı olmak için kendin olman ve pozitif düşünüp ana odaklanman şart! Bunun için de oluşabilecek tüm aksiliklerle başa çıkmayı öğrenmelisin:) Partiden önce bunları sakın unutma!

Hey Girl - - MODA ALISVERIS -

Terzinin azizliği

Eğer hiçbir şey beğenemeyip özel dikim bir elbise yaptırmaya karar verdiysen ilk ihtiyacın olan şey kesinlikle hoşgörü ve cesaret! Çünkü istediğin ve internette uzun uğraşlar sonucunda bulduğun, kırmızı halıdaki o yıldızın üzerinde harika duran elbise sende nasıl duracak acaba? Bunu hiç bilmeden diktirmekte kararlıysan gerçekten cesur bir kızsın demektir. Sabır ise, “Ha bitti ha bitecek” diyerek elbiseni eline alacağın güne kadar seni teselli edecek olan şey:) Yalnız mezuniyet partisine günler kala elbiseni teslim aldığında a istediğinden bambaşka bir tasarımla da karşılaşabilirsin. Bu durumda ağlamak veya sızlanmak yerine bu ihtimali düşünerek bir şeyler yapmalısın. Örneğin; elbiseni diktirmeye başladığında bir B Planın hazırda bulunmalı. Ayrıca her provaya gittiğinde tasarımcının da bazı detayları değiştirmesine fırsat ver- melisin ki bildiğini uygulayabilsin. Bunların yanı sıra ilk önceliğin elbiseni en az 10 gün önce teslim almak için elinden geleni yapmak olmalı.

Yanlış saçlar

Hollywood yıldızlarında gördüğün o saç modelleri, farklı topuzları yapmak epey zordur. Senin “Blake Lively’nin dağınık örgülü topuzunu istiyorum” diyerek gittiğin kuaförden, simli düğün topuzuyla çıkman çok olası:) Şaka şaka, gözünü korkutmayalım, çok yetenekli kuaförler var:) Fakat onlar kim ve nerelerde bulunurlar biraz araştırıp yaptıkları işleri görmen gerekiyor. Bunun için bu ay derginle birlikte hediye olan mezuni- yet ekine bakabilir, pek çok kuaförden fikir edinebilirsin.

Geç kalmak

Mezuniyet partisine geç kalmak demek, olaylara başından dahil olamamak demek. Bu da kendini biraz dışlanmış hissetmene neden olabilir. Sakın bu motivasyon düşüklüğüyle tüm geceyi bir köşede kimseyle konuşmadan geçireyim deme. Hemen en kalabalık alana gir ve herkesle selamlaş. Herkes dans etmeye başladığında kimin nerede oturduğunun bir önemi olmayacak zaten:)

Yalnız olmak

Ne olmuş yani senin kavalyen yoksa? Herkesin sevgilisi olacak diye bir kural yok! Hem olmaması daha iyi, orada başkalarıyla tanışıp yeni ortamlara girebilirsin. Mezuniyet partisine en güzel halinle katıl ve kendini sadece eğlenip güzel anılar biriktirmeye odakla!

Kendin Kendini hazırla Mezuniyette Mezuniyetten önce tüylerini almalı, vücudunvücudunu hafifçe fırçalayıp

ölü derilerdederilerden kurtulmalısın. Tüylerinden kukurtulmak için Venus

Breeze tıraş mmakinesini tercih edebilirsin. EntegreEnte jel barları su ile birleştiğinde tek adımda köpürüyor.

Böylece acısız ve hızlı bir şekilde pürüzsüz bir cildecild kavuşabiliyorsun. Bu sayede fotoğraflardafotoğ da rahatça poz verebilirsin. Bu arada, manikür ve pedikür işleriniişl de son güne bırakmadanbırakmada bir an önce

halletm halletmeyi unutma.

Progr Programını yaP Mezuniyet günü geç kalmamak, son

dakika aksilikleaksilikleri yaşamamak için zaman yönetimiyönetimini iyi yapmalı ve tüm gününü programprogramlamalısın. Örneğin;

kuaföre saat kaçta gideceksin, arkadaşlarınla kaçta buluşacaksın ve evden kaçta çıkman gerekiyor? Bunların hepsinhepsini not et, programını yaparken tratrafiği göz önünde bulundurma bulundurmayı ihmal etme:) arKadaşlar arKadaşlarınla hazırlan

Partiye arkaarkadaşlarla birlikte gitmenin keyfkeyfi paha biçilemez. Çünkü daha gitgitmeden, hazırlanma aşamasında eğleğlenmeye başlıyor ve modunuzu yüksyükseltmiş oluyorsunuz.

Bu konuyu een yakın zamanda arkadaşlarınla da konuş ve birlikte hazırlanmayı tekteklif et. Hem kararsız kaldığınız konkonularda ve makyaj yaparken birbirbirinize yardımcı

olab olabilirsiniz.

Bol Bol ffotoğraf çeK O gün bol bol eeğlen, çünkü tekrar olmayacak. TaTabii bu yüzden bol bol da fotoğraf çekmeyi unutma!

Yıllar sonra şimdiki haline, arkadaşlarına vve yaptığınız şeylere

çok gügüleceksiniz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.