Ilegeçmişeyolculuk

Hey Girl - - BLOG DÜNYASı - Yazı Öznur Nizam

One Direction’ın tüm şarkılarını ezbere biliyor, hiçbir röportajını kaçırmıyor olabilirsin. Peki 1D’nin en önemli anlarını hatırladığına emin misin? Şimdi

beraber hatırlayıp hafızamızı tazeleme vakti!

Haziran 2010

Harry, Liam, Louis, Niall ve Zayn, X Factor yarışmasına teker teker başvurdu ve elemeleri geçemedi. Daha sonra konuk jüri üyesi tarafından onların bir grup olması teklif edildi. İlk kez bir araya gelen beşli, bir grup olma kararını aldı ve bu One Direction’ın başlangıcı oldu.

Temmuz 2010

Yakışıklılar sahneye çıkıp şarkı söylemeye başladılar ancak herkes onlarda bir şeylerin eksik olduğunu fark etti. Ne yazık ki dans edemiyorlardı. Tabii daha sonra aldıkları dersler ve sahneye alışmaları sayesinde dans yeteneklerini de geliştirdiler.

ekim 2010

One Direction grup üyeleri, X Factor yarışmasında yaşadıkları anlardan bir video günlüğü yapmaya başladı. Böylece hayranları onların en doğal haliyle tanıştı!

aralık 2010

One Direction grubu, X Factor yarışmasını kazanamadılar. Ancak yarışmada üçüncü olmalarına rağmen yeteneklerini ve yapabileceklerini herkese kanıtladılar. Tabii birçok insanın kalbini de kazandılar.

ŞubaT 2012

İngiltere’de istedikleri başarıyı elde edemeyen grup, şansını Amerika’da denedi. Böylece ilk single’ları olan “What Makes You Beautiful” şarkısı da yayınlanmış oldu. Ne kadar şanslılar değil mi?

mayıs 2012

One Direction, hayranlarına bir sürpriz yaparak ikinci albümleri için İsviçre’de çalışmalara başladılar. Kayıtları tamamlamak için büyük emek sarf ettiler.

ağusTos 2012

Şimdilerde farklı saç modelleriyle karşımıza çıkan Zayn, ilk kez saçının önünü sarıya boyattı. O zamanlar herkesi şaşırtsa da şimdilerde acaba bir sonraki renk ne olacak diye bekler olduk.

ağusTos 2013

Herkesin beklediği One Direction filmi “This Is Us” gösterime girdi. Konser görüntülerine de olduğu film, hayranlar tarafından çok beğenildi.

kasım 2013

Grubun üçüncü albümü olan “Midnight Memories” yayınlandı. Albümün en önemli özelliği ise şarkıların grup üyeleri tarafından yazılmış olmasıydı.

Temmuz 2014

Louis’in annesi evlendi! Bu önemli güne Liam, Liam’ın kız arkadaşı Sophia, Niall, Harry, Harry’nin ailesi ve grubun saç stilisti katıldı. Zayn’ın katılmaması ise dikkat çekici bir noktaydı.

kasım 2014

Niall, Instagram’dan ilk kez bir grup selfie’si yayınladı. O güne kadar hepsinin beraber yer aldığı çok fazla selfie olmadığı için bu fotoğraf yoğun ilgi gördü.

marT 2015

Zayn grubu terk ettiğini açıkladı. O günlerde herkes Zayn’ın gruba geri döneceğini düşünüyordu ancak solo albüm çıkarmak istediğini söyledi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.