BoGa

Hey Girl - - BLOG DÜNYASı -

Lüksü ve eğlenceyi seven, iradesiyle sözünü dinleten, sevecenliğiyle ilgi toplayan, biraz inatçı ve biraz boğazına düşkün Boğa… Fedakar ve romantik bir kızsın. Kararlı yapın birçok işte başarılı olmanı sağlayan en önemli etken. Birçok erkeğe göre daha cesursun, ama bu güçlü görüntünün ardında aslında çok kırılgan bir kalbe sahipsin. İşte bu yüzden çevrende güvenilir insanlar olmasına çok önem veriyorsun.

kararlı Ve pes eTMeyen yapın

O kadar kararlısın ki, bu özelliğin zaman zaman inatçılığa ve yeniliklere karşı direnmeye dönüşüyor. Bir işe başladığın zaman, seni bunu yapmaktan alıkoyana aşk olsun. Asla pes etmiyorsun. “Ölüm kalım savaşı haline getiriyorsun” desek abartmış olmayız:) Bitmek bilmeyen sabrın sayesinde derslerinde de aşk hayatında da hep başarılısın. Yalnız sen yine de bazı konuları olduğu kadar kabullenmeye çalış. Yoksa çok yıpranabilirsin.

Doğal TaVırların

Olduğun gibi görünmek tam da sana göre söylenmiş bir söz. Asla rol yapamıyorsun, ne hissediyorsan bu mutlaka hareketlerine veya sözlerine yansıyor. Felsefe yapmak yerine kendini olduğun gibi ifade etmekten çok hoşlanıyorsun. Arkadaşlarının da senin gibi olması en büyük istediğin. Sevmediklerine karşı ilgisiz, dostlarına karşı sıcacıksın. Sevdiklerinin zor günlerinde hep yanındasın. Arkadaşlarından tek istediğin şey dürüstlük ve açık sözlülük…

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.