Sıcacık bir ay!

Hey Girl - - EDITO -

Güneş açtı dışarı mı çıksam, en sevdiğim müzikleri dinlemek için odamda mı takılsam yoksa kankalarımın havuz davetine mi katılsam? Bu ay bu tür sorularla dolu olsun diye sen de dua ediyorsan bizimlesin demektir. Çünkü Haziran demek her şeyi özgürce yapacağın zamanın vakti geldi demek!

Bir kere okul derdi bitiyor, sınavlara elveda diyor, dergini eline alıp kendini yeşil çimlerin üzerine atacağın günler geliyor. Biz de bunu düşünerek sana her sayfası dopdolu olacak bir dergi hazırladık.

Bu ay keyif ayı olduğuna göre ve dedikodu olmadan keyfi çıkmayacağına göre ünlü isimlerin aşk hayatından başladık, Gigi ile Zayn’ın aşkını kıskanan Joe’yu biraz da olsa yatıştırmaya çalıştık. İlk buluşmanın nasıl olacağını yine en sevdiklerimizden öğrendik. Taylor ve Selena dostluğundan ilham alırken, biricik Demi’mizi niye sevdiğimizi şimdi çözdük! Bu arada bu ay o kadar çalıştık ki Vini’yi yakaladık. Yeni albümü hakkında sorguya aldığımız yakışıklıdan merak ettiğin tüm soruların cevabını aldık. Hatta sana özel trend tüyolarını bile kaptık!

Doğduğumuz andan itibaren yakışıklı kahramanımız olan, ilk aşkımızı, babamızı da unutmadık! Onun için en güzel hediyeyi seç istedik ve senin için birbirinden güzel hediyeleri topladık!

Ünlü yakışıklılardan seninkinin senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamana yarayacak ipuçlarını aldık. Rihanna’nın aşk hayatını göz atıp, Kendall ve Kylie’yi de mercek altına aldık. Daha birçok konuyu senin için hazırlarken biz yazın güzelliğine çoktan kapıldık. Umarız sen de kapılırsın!

Nilgün Yıldız Konakcı nyildiz doganburda.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.