TATILE ! IKIYORUZ C.

Yaz geldi! Artık güzel bir tatili hak ettin. Önce bavulunu topla, sonra da kendini. Düş yollara, mutluluğu yakala!

Hey Girl - - GÜZELLIK -

Tatile koca bir bavul ile gitmek bazen çok da zevkli olmaz. Özellikle bazı eşyaları gereksiz yere taşıdığını anlayınca üzülebilirsin. O halde nokta atışı yapmalı ve sadece sana gerekenleri yanına almalısın. O halde listeye başlayalım…

Valizini seç

Bavulunu doldurabilmek için öncelikle kullanışlı bir bavula ihtiyacın var:) En ufak bir harekette kırılmayan, yırtılmayan bir bavul ilk tercihin olabilir. İçerisindeki bölümler ve kullanım kolaylığı da gerekenlerden. Tekerleklerinin takılmadan hareket etmesi de şart.

Deniz ürünleri

Deniz, kum, güneş üçlüsü bu tatilde hep yanında olacağına göre ona uygun ürünler alman şart. Plaj havlusu, deniz terliği, günlük kullanım için terlik, sandalet, plaj giysisi, şapka, gözlük, bikini, güneş koruyucusu, bronzlaştırıcı yağ valizinde mutlaka olsun.

Nemlendirici

Güneşten sonra cildin kuruyup çatlayabilir. Gerginlik hissi de cabası. Bunun önüne geçmek için cildini her gün nemlendirmen gerekiyor. Güneş sonrası losyonların ve yüz nemlendiricin valizinde mutlaka olmalı.

Makyaj ürünlerin

Tatilde doğal dolaşmak en güzeli. Fakat akşamları arkadaşlarınla buluştuğunda ya da gezmeye çıktığında biraz süslenmekten zarar gelmez. Natürel tonlardaki farlar, rujlar ve krem allıklar, tatil için ideal.

Saçlara bakım

Tatilde cildimizin dışında saçlarımız da çok yıpranıyor. Saç bakım yağları, nemlendirici spreyler ve saç şekillendiriciler valizinin bir kenarında dursun. Tabii ki şampuan ve duş jelini de unutma.

Yeteri kadar giysi

Valizini hınca hınç doldurup götürdüklerini aynen geri getirme. Giyeceklerini günü gününe hesaplayarak sadece bir iki tane yedek kıyafet alman yeterli. Böylece kendine fazla yük yapmış olmazsın. azsın.

Tüylerinden kurTul

Tatile çıkmadan önce tüylerinden kurtulmalısın. Tabii ki tatil sırasında, deniz, kum ve güneş gören tüylerin kendini göstermeye başlayacaktır. O zaman da pratik çözümler bulman, sana zamandan tasarruf sağlayacaktır. Bunun için Gillette Venus Snap’i deneyebilirsin. Mini gövdeye ve 5 bıçaklı başlığa sahip olan Venus Snap, özel tasarlanan kabı sayesinde seyahatlerde kolaylıkla yanında olabiliyor. Ayrıca mini gövdesi, ürünü rahatça tutmana yardımcı olarak kontrollü tıraşa da olanak sağlıyor. Üstelik Snap bıçağını dilediğin zaman Venus Emrace bıçakları ile değiştirebiliyorsun. Süper değil mi!

Cildini kesele

Neden mi? Çünkü ölü derilerinden kurtulduğunda hem parlak bir görünüme kavuşuyorsun hem de bronzluk için taptaze bir cilt hazırlamış oluyorsun. Havuz kenarında fotoğraf çektirirken bacakların sağlıklı bir şekilde parlayacak.

ruh halini aYarla

Koskoca bir kış geride kaldı, düşünsene! Bütün o sınav sorunları, ders notları, stresler… Önünde sımsıcak bir tatil var. “Keşke”lere takılmadan, sadece tatiline odaklan. Sen elinden geleni yaptın ve bir şekilde bu seneyi de tamamladın. Gelecek yıl için kararlar almak istersen bu tatili bir fırsata çevir. Zihnini temizle, bol bol zihin egzersizi yap, kitap oku… Şimdiden iyi tatiller!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.