IKIZLER

Hey Girl - - ASTRO -

değİşkeN ve YeNİlİk PeşİNde

Bazen neşeli, bazen huysuz; bazense hırçın ve duygusuz. Çift ruhlu ve hayranlık uyandıran, her daim yenilik peşinde koşan kız İkizler… Neşeli, esprili ve hayat dolusun. Sürekli değişim peşindesin. Çabuk düşünüp çabuk hareket ediyorsun. Bir gün şakacı ve sevimlisin, diğer gün huysuz ve tahammülsüz! Çok sevdiğin yoğun tempo tam olarak senin hayat tarzını yansıtıyor. Ama dikkat et, bu tempo zihninin ve bedeninin yorgun düşmesine sebep olabilir.

İÇİNe kaPaNık TavRıN

Zaman zaman içine kapanıyor, melankolikliğe vuruyorsun. Bir anda ortadan kayboluyor, arkadaşlarına kendini aratıyorsun. Bir süre sonra ise hiçbir şey yokmuş gibi ansızın çıkıp neşenle herkesin odak noktaıs oluyorsun. Biraz daha dışa dönük olmayı dene ve özgüven depola. Göreceksin bak bu sana çok iyi gelecek!

SİvRİ dİllİ

Kimi zaman çok sivri dilli olabiliyorsun. Rahat konuşamadığın için içine atıyor fakat bir süre sonra patlayıveriyorsun. Halbuki en baştan sorunlarını söylesen hiç böyle şeyler olmayacak. Daha rahat konuşmayı ve hoşuna gitmeyen durumları açıkça söyleyebilmelisin. Çünkü arkadaşların, senin içindekileri dökünce takındığın sivri dilli tutumundan biraz şikayetçi:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.