Güzellik alışveriş

Yıldızlar gibi kusursuz ve ışıl ışıl olmak istersen, sana yardımcı olacak en yeni ürünler burada!

Hey Girl - - BUAY - H a z ı r l aya n : İ p e k Ko ş a n / i ko s a n @ d oga n b u rd a . c o m

Becky G. SÜSLEN

Makyajına Becky gibi önem veriyorsan, işe güzel bir ruj seçerek başlayabilirsin. Essence Matt Ruj, ışıklı ve kremli dokusuyla mat bir görünüm sağlıyor. Siyah eyeliner’dan vazgeçemiyorsan likit yapısıyla öne çıkan Note Ultra Black Eyeliner iyi bir seçenek. Kaşlarını unutma! Benefit Ka Brow kaş boyası, pratik bir kullanım amaçlıyor.

Jennifer Lawrence CİLDİNE BAK

Jennifer gibi cildine özen göstermelisin. İşe vücudundan başla. Body Shop Almond Milk & Honey vücut bakım serisi, yenileyici ve onarıcı özelliği ile kuru ve hassas ciltlere bakım yapmayı amaçlıyor. Elleri unutma! Yves Rocher Nemlendirici Günlük El Bakım Kremi, cilde yumuşaklığını geri kazandırıyor. Hoş kokulu bir parfüm istiyorsan Avon Alpha’yı deneyebilirsin.

Nina Dobrev BAKIMLI

Bakımlı olmanın sırlarını Nina’dan öğrenebilirsin. Cilt ve saç bakım markası Inecto, Gratis’te satışa sunuldu. Bu ürünler, hindistan cevizi özü ile nemlendirme sağlamayı amaçlıyor. Saç fırçasını sensörlerle geliştiren ve internete bağlayan L’oreal, akıllı fırça ile saçın türünü, kırık kopuk olup olmadığını analiz ediyor. OGX’ in Extra Argan Şampuan’ı mevsim geçişlerinden kaynaklanan dökülmeleri engellemeye yardımcı oluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.