Kore dünyası

Hey Girl - - BUAY -

Exo, yepyeni albümünde hem Korece hem de Çince söylüyor. Toplam 10 şArkıDAn oluşAn AlBümün Ilk 5 şArkısını Korece seslendiriyor, DIğEr 5 şArkısını IsE Aynı pArçAlArın ÇInCE vErsIyonu olArAk söylüyor. Bu BEş şArkıDA DA Exo, çok FArklı tArzlArı yAnsıtArAk BIr kEz DAHA HEr kEsImDEn DInlEyICIsInE ulAşıyor!

Tam bir kış şarkısı

Albüme ismini verdikleri şarkı olan “For Life”, yavaş bir kış parçası. Bu şarkıda rap kısımların olmamasının sebebi yeni yıl ruhunu bozmak istememeleri. “Falling For You”, içini ısıtacak hareketli bir şarkı. “What I Want For Christmas”, R&B tarzını yansıtıyor. Şarkıda Suho, Chen, Baekhyun ve D.O.D.O’nun seslerini duyabilirsin. “Twenty Four”, hip hop ve R&B içeriyor. Şarkıyı söyleyen isimler ise Chanyeol, Xiumin, Kai ve Sehun. Albümün son parçası olan “Winter Heat”, geleneksel K-Pop tadında. Şarkının en ilgi çekici kısmı da Chanyeol ve Sehun’un beraber rap yapması. Arı gibi harıl harıl çalışan Koreli grup, tabii ki bu sürpriz albümle yetinmeyip bir projeyle daha uğraştı. Yoon Sang ile beraber hazırladıkları “Crush U” şarkısını da piyasaya sürdü, üstelik bir de video klip çekti! Grup üyelerinin sosyal medya paylaşımlarına göz atmayı unutma!

Exo’dan sürpriz kış albümü geldi. “For Life” ismini verdikleri albümle herkesi şaşırttılar, hayranlarına en güzel yıl sonu hediyesini verdiler! Yazı Öznur Nizam

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.