Kim dedi?

Hey Girl - - BUAY - Hazırlayan Buse Çivi

Becky G.

Becky de #tbt sevenlerden! Annesiyle olan bu güzel fotoğrafı hayranlarıyla paylaştı. Anne ve babasıyla olan fotoğraflarını sık sık paylaşan Becky, ailesine oldukça düşkün görünüyor!

Niall Horan

Yakışıklı şarkıcının çocukluğundan ne olacağı belliymiş. Baksanıza paylaştığı fotoğrafa. Niall ve gitarını birbirinden ayırmak mümkün değil. Yakışıklı, bu defa biricik gitarıyla tbt’yi tercih etmiş. Çok sevimli gözükmüyor mu?

Dove Cameron

“Kahkül kullandığım zamanlar” yazarak paylaştığı fotoğrafında biz ona bu modeli çok yakıştırdık! Dove küçükken de süslüymüş biraz değil mi? :)

Selena Gomez

Barney &Friends’in, Selena’nın ilk oyunculuk deneyimi olduğunu biliyor muydun? Selena, 10 yaşındayken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak o günleri unutamadığını gösteriyor. Fotoğraftaki sevimli kız, şimdilerde şarkılarıyla ödülden ödüle koşup bizi kendine hayran bırakıyor!

Austin Mahone

Austin annesiyle fotoğrafını paylaşıp bu duygusal notu yazmış: “Beni her zaman cesaretlendirdin, her adımımda yanımda oldun ve hayatım boyunca rehberim oldun. Sana ne kadar teşekkür etsem az, benim için her şeyi yaptın ve yapmaya da devam ediyorsun. Her şeyi sana borçluyum. Seni bu gezegendeki herkesten daha çok seviyorum.” Bizi gerçekten etkiledin Austin!

Gigi Hadid

Kardeşi Bella Hadid’le bisiklet sürerken fotoğrafını paylaşan Gigi, “Bisikleti çok ciddiye alırım, ben de Hollanda geni var…” yazmış. Pembe bisikleti, pembe yağmurluğu ve yüzündeki ciddi ifadesiyle Gigi çok sevimli görünüyor!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.