Ajanda

Sergiler, konserler, en renkli aktivite ve mekanlar seni bekler! Ajandana not etmeyi unutma, eğlenceyi kaçırma!

Hey Girl - - BUAY -

2 Per.

Şubat ayına kahkaha ile başla! Ata Demirer Gazinosu seni Beşiktaş ş Kültür Merkezi’nde bekliyor. Bu u tek kişilik gösterinin saati ise 21:00 :00

9 Per.

Deşarj olmak istiyorsan sana Nil Karaibrahimgil şarkılarını öneriyoruz. Konser İstanbul Babylon’da saat 20:30’da başlı- y yor, bizden söylemesi!

16 Per.

Ünlü komedi yazarlarından Sam m Bobrick’in yazdığı “İki Bekar” oyuununu Emre Kınay ve Evrim Alas- ya sahneye koyuyor. Saat 20:00’de de Duru Tiyatro Tiyatro’daki daki yerini al!

23 Per.

String Art’ı daha önce hiç deneme- diysen senin için güzel bir fırsat var.r. Masterpiece Galata saat 19:00’da senin için çp kapılarını açıyor!

4 Cts.

San Sanat dolu bir gün geçirmek istiyor tiyorsan İstanbul Modern’in kapıla pıları sana açık!

10 Cu.

Cum Cuma gecesini müzikle süsleme mek istiyorsan Gökhan Türkme men seni IF Performance Hall Beş Beşiktaş’a çağ çağırıyor. Saat 20:3 20:30’da orad oradaki yerini al!

18 Cts.

Doğ Doğayla iç içe bir gün geçirmek için Darıca’da bulunan “Far “Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı”nı ziyaret edeb edebilirsin!

24 Cu.

Gar Garajistanbul’da saat 22:00’de baş başlayacak Hayko Cepkin konser serinin biletini önceden almay yı u unutma!

5 Paz.

Tiyatroya gitmek istiyor ancak oyuna karar veremiyorsan “İsimsiz Yıldız” güzel bir tercih olabilir. Mall Of İstanbul sahnesinde oynana nacak acak tiyatronuny saati 19:00

11 Cts.

Harry Potter filmlerinin yıldızı Daniel Radcliffe’in yeni filmi “Swiss Army Man” artık vizyonda!

19 Paz.

Sezonun en büyük ve heyecan verici prodüksiyonlarından biri olan “Animals Musical” İzmir Sabancı Kültür Sarayı Hasan Tahsin Salonu’nda saat 16:30’da başlıyor.

25 Cts.

Sadece 13-16 yaş arası gençlerin katılacağı bir etkinliğe ne dersin? Kitchen Creates, İtalyan Menüsü’nün sırlarını paylaşıyor. Saat 14:00’te mutlaka orada ol!

6 P ts.

Çizgi romancı ve mimar Çağrı Coşkun, solo sergisiyle UNIQ İstanbul’daki UNIQ Gallery’de sanatseverlerle buluşuyor. Sergi, 26 Şubat’a kadar, Salı ve Pazar günleri 12:00-19:00 saatleri arasında açık.

14 Sa.

Sevgililer Günü’nü en eğlenceli şekilde yaşamak için buz pistine davetlisin. Eğlencenin adresi Axis Kağıthane ve Metrogarden!

21 Sa.

İyİ kİ doğdun SophIe Turner!

26 Paz.

Forum İstanbul’da bulunan “Jurassic Land” seni dinozorlarla dolu bir maceraya davet ediyor!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.