SORU&CEVAP

Aklına A takılan bazı sorular varsa, bizim cevaplara göz at:)

Hey Girl - - MODA -

“GözlErimin içinE sürECEğim Göz kAlEmi Gözümü DAHA küçük GöstErir.”

YANLIŞ

Gözlerinin içine süreceğin kalem gözlerini daha küçük değil çekik gösterir. Hüzünlü bakışlar elde etmek istersen gözlerinin içine siyah kalem sürebilirsin. Daha masum bakışlar için ise beyaz kalemi tercih edebilirsin. “yüzümDEki kızArıklıklArı yEşil rEnkli kApAtıCı ilE kApAtABilirim.”

DOĞRU

Fondöten uygulamadan önce yeşil renkli kapatıcı ile kızarıklıklarını nötr edebilirsin. Böylece normal bir cilt tonuna ulaşabilirsin. “koyu rEnkli ruj DuDAklArımı kAlın GöstErir.”

YANLIŞ

Sürdüğün rujun rengi koyulaştıkça dudağının görünümü de incelecektir. Dudaklarını daha büyük ve dolgun göstermek için lipgloss ya da açık renkli rujları tercih etmelisin. “tırAş olmAk CilDE zArAr vErir.”

YANLIŞ

Her tıraşta cilt ölü derilerden arınır. Cildin yenilenmesi için yepyeni bir fırsat doğar. Böylece taptaze bir cilde kavuşabilirsin. “tüylErimi tırAş EtmEmEliyim yoksA DAHA kAlın çıkArlAr”

YANLIŞ

Kılların uzama şekli kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Bu olay genetiğe dayanıyor. Bacaklarını tıraş ettiğinde her defasında tüylerin kalınlaşmıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.