ASTRA çalIşkan, sevİmlİ BalIk…

H a z ı r l aya n : As t rog i r l

Hey Girl - - ELLE EDIT | ART OF SHOPPING - Bu ay seni neler bekliyor öğrenmeye hazır mısın?

Pratik ve sakinsin. Konuşmalarınla, yazılarınla ve azminle herkesi kendine hayran bırakıyorsun. Pek çok insanın gözünden kaçırdığı detayları sen her zaman fark ediyorsun. Ama bazen de sırf bu detaylar yüzünden olayları bütün olarak göremeyebiliyorsun. Bu yüzden yaptığın işler de kusursuz. Zekan sayesinde girdiğin ortamlarda bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyorsun.

KararsIzlIğIn

Hemen her konuda ilk başta verdiğin bir karar var ve bu değişmez gibi gelse de mutlaka sonrasında iki fikirli oluyor ve neye karar vereceğini bilemiyorsun. Bu huyun seni oldukça yoruyor aslında. Verdiğin kararın doğruluğuna kendini ikna etmen için, önüne bakmalı ve kendine güvenmeyi öğrenmelisin. Yoksa ufukta görünen fırsatları da kaçırabilirsin, bizden söylemesi:)

DuygusallIğIn

O kadar duygusalsın ki, senin üzülmen için bir şey olmasına gerek yok. Önceden yaşadığın bir şeyi düşünüp buna da hüzünlenebiliyorsun. Törpülenmesi gereken yanın ise aşırı takıntılı olman. Başkalarının ne düşündüğüne bu kadar takılırsan, çok mutsuz olursun, bizden söylemesi:)

Doğum günü kızı BALIK

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.