KATY

Katy Perry bomba gibi bir şarkı yayınladı ve daha ilk haftasında milyonlarca kez dinlendi. Tabii hayranlarına yaptığı muhteşem sürprizi de pas geçmemek lazım!

Hey Girl - - EDITO - Yazı Öznur Nizam

Muhteşem geri dönüş

4 yıl aradan sonra yeniden stüdyoya kapanıp hayranlarına efsane bir albüm hazırlayan Katy, albümünün ilk şarkısını yayınladı. “Chained to the Rhythm” ismini verdiği parça, partilerin klasik ritimlerini içeriyor, bizi diskoların popüler olduğu döneme götürüyor. Güzel yıldızın, Skip Marley ile beraber söylediği şarkı müzik listelerinin tozunu dumanına katmaya devam ediyor. Youtube’da da daha ilk haftasında 20 milyonun üzerinde tıklandı. Şarkı için hazırlanan sözlü klip ise çok ilginç. Çünkü klipte, minik bir evde yaşayan hamster görüyoruz. Bir el onun evine giriyor ve onun için yemekler hazırlıyor. Alışveriş sepetini boşaltıyor, hamburger yapıyor. Biz bu farklı klibin keyfini çıkarmaya devam edelim çünkü sıra Katy’i göreceğimiz gerçek video klipte!

Disko topları her yerde

Katy, yeni şarkısının tanıtımını çok farklı bir şekilde yapmayı tercih etti. Farklı şehirlere disko topları bıraktı ve hayranlarının onları bulmasını istedi. Çünkü kulaklıklarını topa taktıklarında buradan güzel yıldızın yeni şarkısını dinleyebilecekler. Tabii hayranları bu heyecanlı deneyimi kaçırmamak için yola koyuldu ve disko toplarını buldu. Instagram ve Twitter da bu fotoğraflarla çalkalandı. Disko toplarının olduğu yerlerin başında San Francisco, Milan, Los Angeles ve Paris geliyor. Ne yazık ki Türkiye’de bir tane bile yok. Ancak paylaşımları sosyal medyadan ve Katy Perry’nin resmi internet sitesinden takip edebilirsin!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.