Demi ŞİRİNE oldu!

“Şirinler 3: Kayıp Köy” filmi bizi yepyeni maceralara sürüklemeye hazırlanıyor. Üstelik Şirine’yi seslendiren isim Demi Lovato. Bu heyecan kaçmaz!

Hey Girl - - K-POP - Hazırlayan Öznur Nizam

en güzel Şİrİne demi!

Şirine’ye sesiyle hayat veren Demi, karakterini seslendirmeyi çok seviyor. Tabii seslendirme yaparken Şirine’ye kendi kişiliğinden de pek çok özellik kattı. Filmde keşif grubunun lideri olan Şirine’yi güçlü bir karakter olarak tanımlayan Demi, böyle güçlü bir kadın karakteri seslendirmenin onun için rahat olduğunu söylüyor. “Şirinler 3: Kayıp Köy” filmi için ilk günden beri aynı heyecanı hissediyor. Seslendirme teklifi geldiğinde reddedemeyen oyuncu, hayranlarından gelecek olumlu tepkiler için gün sayıyor. Küçükken pek fazla “Şirinler” çizgi filmini izlemeyen Demi, Şirine rolüne girebilmek için önce ailesinden yardım aldı. Ardından ise Youtube’dan çizgi filmleri ve videoları izleyerek kendini bu seslendirme için hazırladı. Tabii bu yolda Şirine ile ortak özellikleri olduğunu da keşfetti. Demi, benzerliklerini anlatırken “İkimiz de cesur ve meraklıyız. Bir şeylerin peşinden gitmeye karar verdiğimizde bunun için bir yol buluyoruz” diyor. “Şirinler 3: Kayıp Köy” filminin seslendirme kadrosunda Demi Lovato’nun haricinde Ariel Winter, Meghan Trainor ve Joe Manganiello gibi isimler de var. Film için geri sayım devam ederken Şirinler’in resmi Instagram hesabı her geçen gün yeni fotoğraflar yüklüyor. İşte onlardan birkaçı:

Şİrİnler macera peŞİnde

“Şirinler 3: Kayıp Köy” filmini 7 Nisan’dan itibaren beyaz perdede görebileceğiz. Şirinler bu filmde de başlarını derde sokuyor, bu yüzden de aksiyon bir an olsun eksik olmuyor. Şirine, bir gün tıpkı kendileri gibi gözüken birini fark ediyor. Üstelik bu gizemli yabancı ortadan kaybolmadan önce bir harita düşürüyor. Şirine, bu haritayı görünce yalnız olmadıklarını düşünüyor ve haritada yer alan Şirin köyünü bulmak istiyor. Ancak bunu Şirin Baba’ya anlattığında onun siniriyle karşı karşıya kalıyor. Çareyi ise bir gece gizlice köyü terk etmekte buluyor. Böylece 4 Şirin, gizemli bir yolculuğa çıkıyorlar ve bu kayıp köyü aramaya başlıyorlar. Bilmedikleri şey ise, bu köyü aramakta yalnız olmadıkları. Çünkü kötü kalpli büyücü Gargamel de bu köyü bulmak için yola çıkıyor. Bu nefes kesen macera, bu sefer hiç olmadığı kadar tehlikeli!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.