Dizi saatI

İzleyecek dizi stokların tükendiyse tükendiyse, sana iki güzel haberimiz var! Biri, Vanessa bir süper kahraman olarak televizyon ekranlarına geri dönüyor:) Diğeri ise; Pretty Little Liars 7. Sezonu için tarih verdi: 18 Nisan’da ekranlarda!

Hey Girl - - K-POP - Yazı Fatma Karaca Meşe

Süper kahraman VaneSSa:)

Vanessa, güzel bir diziyle aramıza döndü! 2 Şubat’ta Powerless dizisiyle ekranlardaki yerini alan güzel oyuncuyu hala izlemediysen, çok şey kaybediyorsun demektir:) Dizi bir şehrin, vatandaşları ile onları koruyan ama etrafa son derece zarar veren süper kahramanlar arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Vanessa ise Emily isimli genç bir sigortacıyı canlandırıyor. Ancak Emily trafik kazası, yangın, su baskını gibi sıradan konularda sigorta yapan biri değil:) Wayne Güvenlik’te Araştırma ve Geliştirme Bölümü yöneticiliği yapan Emily’nin işi süper kahramanlar ve süper kötüler tarafından bir şekilde zarar gören kimselerin sigorta işlemleri ile ilgilenmek. İşini çok seven sevimli sigortacı bir gün bu gerçeküstü karakterlerin birinin karşısına dikildiğinde kaza eseri o da kendi çapında bir kahramana dönüşür. Normal sıradan hayatını sürdürürken, kahraman olmanın her zaman süper güçler gerektirmediğinin farkına varır. Dizinin yönetmenliğini Michael Patrick Jann, senaristliğini Ben Queen üstleniyor. Kadrosunda ise Vanessa’nın yanı sıra Alan Tudyk, Danny Pudi ve Christina Kirk gibi isimler yer alıyor. 2 Şubat’ta başlayan dizinin 1. Sezonu hala devam ediyor ve 12 bölüm olarak çekildi. Bu dizinin çok tutacağı aşikar. En iyisi hemen izlemeye başla:)

PLL’ye geri sayım!

“Tatlı Küçük Yalancılar”ımızla hasret nihayet bitiyor:) “Pretty Little Liars” 18 Nisan’da 7. Sezonun ilk bölümüyle start veriyor! Altı sezondur her bölümde heyecanı daha çok arttıran, her sırrı açığa çıkaran bir yenisini doğuran dizinin son bölümünde “Hanna yaşıyor mu?”, “Alison rehabilitasyon merkezinden kurtulabilecek mi?” gibi sorular bizi yiyip bitirmişti. Şimdi bunlara cevap bulma zamanı geldi:) 7. Sezon fragmanı aslında diziyle ilgili bazı ipuçları veriyor. Fragmanda Hanna’nın yaşadığını görüyoruz. Ama sonra onu son gördüğümüz yer olan kilisede bir cesedin asılı olduğunu fark ediyoruz. “Nasıl yani?” derken kızlar durmadan çalışıp kazıyor ve hala onun cansız bedenine ulaşamadılar! Yani umudumuz tükenmedi:) Yeni A’nın kim olduğu konusu ise hala büyük bir merak! Hanna onun elindeyken, kızlar bu konuda fikir yürütmeye çalışmayacak gibi görünüyor. Jessica DiLaurentis ve Alison’ın çatlak kocası Dr. Rollins ortalığı epey karıştıracak gibi duruyor. Hanna’nın ise başı gerçekten büyük bir belada. Kafamızda bir sürü soru işareti ve teori var, şafak saysak yeridir:)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.