PRISTIN WEE WOO

Hey Girl - - K-POP -

İlk fotoĞraflar

10 kişilik bir kız grubu olan Pristin, geçen yıl ilk kez bir televizyon programında karşımıza çıktı. Çıkışlarını yapmak için ise bu seneyi beklediler. İlk albümleri olan “Hi! PRISTIN” 21 Mart’ta yayınlandı. Çıkış parçalarını ise “Wee Woo” olarak seçtiler. Gruptaki 5 isim olan Nayoung, Roa, Yehana, Xiyeon ve Rena’ya ait ilk tanıtım fotoğrafları da görücüye çıktı. Eunwoo, Yuha, Kyulkyung, Sungyeon ve Kyla’nın fotoğrafları gelene kadar ilk beş kızı hafızana kazımaya hazır mısın?

yXIyeoN Gerçek ismi Park Jung Hyun olan şarkıcının yaşını duyunca şaşıracaksın! Henüz 16 yaşında olan Xiyeon, 14 Kasım 2000 doğumlu. Bundan önce iki müzik videosunda yer aldığı için grup arkadaşlarından daha deneyimli. Pristin’deki görevi ise şarkının rap kısımlarını söylemek. roa 29 Temmuz 1997 doğumlu olan Roa, gruba sesiyle destek veriyor. Gerçek ismi Kim Min Kyung olmasına rağmen o takma ismi olan Roa’yı kullanıyor. Daha önce bir müzik grubuna dahil değildi ancak televizyonda ilk defa “Produce 101” programı sayesinde göründü. yehaNa Yehana’nın gerçek ismi Kim Ye-won. 22 Şubat 1998 doğumlu yıldız, şu an 18 yaşında. Kendi kadar sesi de güzel olan şarkıcı, grubun baş vokalleri arasında yer alıyor. Televizyon hayatına ise bir video klipte yer alarak başladı.

NayouNg

Tam ismi Im Na Young ancak kendisine “Nayoung” olarak hitap edilmesini seviyor. 18 Aralık 1995’de doğdu. SHINee ve Girls’ Generation gruplarına bayılıyor ve kendine onları örnek alıyor. Grupta hem şarkıcı hem de dansçı olarak yer alıyor ama en büyük yeteneklerinden birisi de rap söyleyebilmek!

greNa

Sahne adı Rena olan güzelliğin gerçek ismi Kang Ye Bin. 19 Ekim 1998 doğumlu şarkıcı, grubun vokallerinden biri. Üstelik rap yeteneği olduğu için bunu da sahnede sergilemek istiyor. Bugüne kadar ise iki müzik videosunda yer aldı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.