DIZIYE VEDA, müziğe devam!

Lea Michele, dizisiyle yollarını ayırırken müzik peşinde koşmaya devam ediyor. İşte güzel yıldızdan son haberler!

Hey Girl - - K-POP - Yazı Öznur Nizam

SCREAM QUEEN’DEN AYRıLıYOR r

İki sezondur “Scream Queen” dizisinde başrol oynayan Lea, hepimizi üzerek diziden ayrılma kararı aldı. Henüz dizinin 3. sezonunun gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Ancak güzel yıldız, şimdiden yeni sezon olsa dahi dizide rol almayacağını kesinleştirdi. Yani çok sevdiğimiz “Hester Ulrich” karakterine veda etmek zorunda kalacağız. Tabii hemen umutsuzluğa kapılma,a, çünkü Lea’nın “Scream Queen” dizisinden ayrılması oyunculuğu bıraktığı anlamına gelmiyor. Bu yıl onu iki yeni projede izleme fırsatı yakalayacağız. Bunlardan ilki henüz ismi açıklanmayan bir film. Lea, bu filmde Valentina Flores karakterine hayat veriyor. İkinci proje ise, bir televizyon dizisi. “Dimension 404” ismi verilen dizide Amanda da a karakterini canlandırıyor. Üstelik dizide Sarah rah ah Hyland ile beraber rol alıyor. Dizinin gösterim rim tarihi ne yazık ki henüz netlik kazanmadı!

YENI ALBüM YOLDA

“Glee” dizisinden sonra “Louder” isimli ilk albümünü yayınlayan Lea, ikinci albümünün 28 Nisan’da geleceğinin müjdesini verdi. Albümün ilk haberini birkaç ay önce Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla paylaştı. Fotoğrafın altına ise: “Bugün ikinci kaydımın mın bitirici dokunuşlarını yapıyorum. Bu albümlemle gurur duyuyorum ve çok heyecanlıyım” yorurumunu yazdı. “Places” ismini verdiği albümüü piyasaya sürmeden önce, ilk şarkısını yayınladı. “Love Is Alive” parçası daha ilk haftada 500 bin kere tıklandı ve hayranlardan muhteşem yorumlar aldı. Lea, ilk albümü sevmeyenlerin bile ikinci albümüne bir şans vermesini istiyor. Çünkü “Places” albümünün onun tarzını çok iyi yansıttığını düşünüyor. Çıkarmaya hazırlandığı “Places” albümü, “Louder” albümünden çok farklı. Eski sevgilisi Cory Monteith’i kaybettikten sonra yayınladığı şarkılarında iç dünyasının ne kadar karanlık olduğunu gösterdiğini, ancak yeni albümünde kendini ifade etme fırsatı yakaladığını söylüyor.

SOSYAL MEDYAYı SALLıYOR

Albüm heyecanını Twitter ve Instagram’dan paylaşan yıldızın gönderilerine bir göz at!

Twitter

“Umarım hepiniz “Love Is Alive” şarkısını beğenmişsinizdir. Albüm yakında geliyor. Daha sonra ise konser turlarının tarihleri. Diğer şarkıları da duymanız için sabırsızlanıyorum!” “Bu şarkıyla gurur duyuyorum… Şarkı benim için çok özel. Hayatınızda ne yaşamış olursanız olun, sevgi size güzel şeyler ve sevinç getirir.”

INStAGrAM

İşte yeni albüm öncesi fotoğraflar:

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.